Роман ЛАБА: "Дякую нашим вболівальникам!"

15 серпня 19:54
Переглядів: 316
Default Image

Спортивний директор «Львова» подякував фанам синьо-золотих за відчутну підтримку в останніх матчах, а також відзначив, що тепер вимагатиме від гравців результату.

-Враження позитивні, зрозуміло, команда виграла. Так, є багато помилок, але будемо розбирати гру, багато потрібно хлопців навчити, це не ейфорія. Мені вже 45 років і не пасує щось говорити й придумувати. Пам’ятаєте, я казав, що вже на п’яту гру буде результат. Чому я говорив, що не на восьму, чи третю, а саме на п’яту, бо команда була без зборів. Зрозуміло, що всі колективи перед початком Чемпіонату готувались, як мінімум, дванадцять днів, й за цей час команда грає чотири контрольні матчі, де переглядають та відбирають футболістів, йде ротація, награють. І чотири поєдинки, які ми програли, можна вважати навчально-тренувальними зборами. Тепер я вже буду вимагати результату. Ви знаєте, що буквально в четвер і п’ятницю я попрощався із вісьмома футболістами. Коли закінчиться трансферне вікно – 31-го серпня – я буду працювати аж до 12-ї ночі, але ми команду зробимо і вона буде не тільки, як кажуть, на папері, а будуть хлопці грати. Бо вже були у нас такі ситуації, що були молоді хлопці, а потім через півроку чи рік часу ставали гравцями Прем’єр ліги. Я в це вірю й саме головне, що вірять у це й вони. Я завжди говорю їм одну фразу: ви ще ніде не грали, ви молоді, а Футбольний клуб «львів», я особисто й люди що тут працюють, допоможемо вам стати гравцями рівня Прем’єр ліги. 

Мені дуже приємно, що є у нас фан-клуб, який їздть та вболіває. За свою футбольну кар’єру я бачив такі ситуації, коли команда перестає грати й пропадали вболівальники. Я хочу подякувати хлопці вам, що ви нас підтримуєте й це саме головне. Бо жоден тренер, ні Менотті, ні Фергюсон не можуть так психологічно вплинути на футболістів, як впливають вболівальники, чи то «Челсі», чи «Арсеналу», чи «Карпат», чи Футбольного клубу «Львів». Хочу вам подякувати, думаю, футболісти все зрозуміли й будуть старатись ще краще грати, аби вас не розчаровувати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: