Роман Лаба: "Проблеми "Карпат" з області психології"

10 травня 13:20
Переглядів: 120
лаба
Роман Лаба, півоборонець "Карпат" (1989-1992), дав прогноз на сьогоднішній матч, своєї колишньої команди, з "Чорноморцем":

- На мою думку, проблеми "Карпат" - найперше з області психології. Наче й простежується місцями якісна гра, є сплав молодості та досвіду, але результату не вистачає. Зрештою, ця ситуація нагадує мені передкононівську епоху. Тоді теж був ряд хороших молодих гравців і добротні досвідчені футболісти. Але команда мусила пройти етап становлення, а потім, потрапивши до рук сильного тренера, почала перемагати і вийшла до єврокубків.

Швед, Кльоц, Гуцуляк – дуже перспективні хлопці. За ними майбутнє цієї команди. Вважаю, в наступному сезоні вони мають стати кістяком команди. А згуртуватися "Карпати" мають навокло Голодюка. Олег, на мій погляд, потенційно один з найсильніших півоборонців України. Але щось йому зараз не вистачає. Виглядає, що Голодюк перебуває у якійсь психологічній ямі і ніяк не може з неї вибратися. Колись, навіть із Федецьким у складі Олег не боявся брати гру на себе. Нині щось заважає. Шкода, бо той Худоб’як, як би він не старався, вже не той, що був у молоді роки.

Та я маю впевненість, що "Карпати" сьогодні переможуть. Спрогнозую рахунок 1:0. "Чорноморець" має безліч проблем. Найголовніше, закрити Діденка, не дати йому змоги пробити головою. Звісно, знадобився б Пластун, але і за його відсутності Гітченко та Новотрясов здатні зіграти надійно. Так, "Карпати" мало забивають, але з обороною у них все гаразд. Саме з організацією оборони. Це також має вселяти оптимізм.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: