Роман МАРИЧ: "Фінансування буде покращуватися й ФК "Львів" прогресуватиме"

26 вересня 10:38
Переглядів: 565
Default Image

Новопреставлений виконувач обов’язки головного тренера «Львова» після матчу 12-го туру подякував гравцям, а також колишньому й теперішньому керівництву «синьо-золотих»
-Найперше хочу подякувати хлопцям. У них була тижнева відпустка, згодом тиждень тренувань. Вони старалися показати хороший футбол, свою готовність. У загальному вони - молодці, а завдяки подальшому тренувальному процесу, ми показуватимемо хороший футбол. Також від себе хочу подякувати минулому керівництву, а саме: Кіндзерському Юрію Івановичу, Роману Романовичу Лабі. Романович збирав цю команду з липня місяця і потрохи налагодив ігровий колектив. Я ж із вчорашнього дня приступив до повноважень виконувача обов’язків. Так само дякую теперішньому президенту Ярославу Антоновичу Грисю – голові Федерації Футболу львівської області – який зумів залишити команду в Першій лізі. Я думаю, що фінансування буде покращуватися й команда прогресуватиме.

-Пане Романе, вчора було відраховано з команди двох гравців, скажіть будь-ласка, за що?
-Поки що я не був ознайомленим із складом. Це мотивація яка зійшла від керівництва й пов’язана на даний момент із фінансовою ситуацією.

-Чи можете ви сказати де команда проведе наступний домашній поєдинок?
-Поки що, ви можете мені задавати запитання щодо тренувального процесу, а питання про місце гри, про фінанси,- це до президента клубу.

-А коли він вийде на спілкування із пресою та громадськістю?
-Це спитайте в Ярослава Антоновича. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: