Роман Монарьов: "Подумки з хлопцями був на полі"

11 грудня 20:45
Переглядів: 78
МОНАРЬОВ

Роман МОНАРЬОВголовний тренер «Зірки»

– Перемога, а отже хороший настрій, дуже задоволені результатом. Хлопці проявили свої найкращі якості і я за це їм дякую. «Карпати» добре навчена команда, яка має свої козирі та хороших виконавців. Гра передбачалась бути тяжкою і наші очікування тільки підтвердились.

– Як вдалося стримати стартовий натиск суперника?
– Насправді, перші 15 хвилин ми провалили. Потім спробували перебудуватись, просив хлопців, щоб швидше ходив м’яч, швидше приймати рішення та покращувати чіткість передач. Картинка є, але роботи до її остаточного становлення ще дуже багато.

– Перші 15 хвилин ви керували діями команди з технічної зони, а потім сіли на лавку. Невже зневірились у перемозі рідної команди?
– Я у перемогу вірю завжди, тому намагався підказувати впродовж всього поєдинку. Адже зі сторони видніше, де помиляються гравці. Старався бути подумки з хлопцями на полі.

– Наскільки оцінюєте шанси «Зірки» все ж потрапити у першу шістку?
– Команда показує красиву гостроатакуючу гру і головне, щоб вона подобалась глядачам. Попереду на нас чекає зимове міжсезоння та збори. Залежно від поставлених завдань керівництвом клубу будемо відштовхуватись та рухатись вперед.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: