Роман Монарьов: "В "Карпатах" досвідчені, майстерні футболісти"

31 травня 20:44
Переглядів: 186
МОНАРЬОВ

Роман МОНАРЬОВ, головний тренер ФК «Зірка»

– Було багато молодих футболістів, які чи не перший матч грали в Прем’єр-лізі. Мали план на гру, в принципі, він спрацював. Що не вийшло? Будемо дивитись, розбиратись. Досвідчені, майстерні футболісти в «Карпат», які реалізовують моменти. Нам над цим потрібно ще багато працювати. Моменти були, рахунок міг змінитись на користь будь-якої з команд. 

– Що ви скажете своїм молодим футболістам, котрі не реалізували сьогодні власні моменти?
– Скажу, що потрібно тренуватись та щоденно працювати. Говорити можна чимало, а працювати ще більше. Маємо моменти, що вже добре. Рухаємось у правильному напрямку, намагаємось показувати швидкий футбол. Мали проблеми з відновленням, багато хлопців отримали велике навантаження. Вчора ми провели тренування, я зрозумів, що самопочуття гравців було не найкращим. Нереалізація моментів – це і функціональний стан футболістів. Причина в тому, що не вистачає майстерності у завершенні атаки. У «Карпат» є такі футболісти як Гладкий, Матвієнко, люди, які вирішують епізоди. Будемо зміцнювати склад на майбутній сезон та давати можливість молодим гравцям проявити себе. 

– Чи можете назвати прізвища тих футболістів, котрі покинуть та підсилять «Зірку»?
– Ні, поповнювати ще зарано. А про тих, хто залишає команду, вже було написано в Інтернеті: Щедрий, Сітало, Бацула. Ще буде ряд футболістів, але це визначиться за день-два.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: