Роман Михайлів: "Завдання ФК "Львів" - грати в яскравий футбол, залучати дітей на стадіон"

21 липня 11:40
Переглядів: 346
Михайлів

Президент ФК "Львів" Роман Михайлів у коментарі поділився враженнями про матч з ФК «Буковина», розповів про новий клубний стадіон та наголосив на основній клубній меті.

- Кращого старту сезону не варто було й очікувати, - сказав Роман Євгенійович. - Навіть досі мурашва бігає по спині. Мабуть так і мало бути.

Про незабутні емоції під час гри

- Коли команда програвала, то я не відчував зневіри. Це футбол. Комусь більше щастить, комусь - менше.  Хочеться висловити подяку ректору Державного інституту фізичної культури Євгену Приступі, який багато зробив для нашого стадіону, що п’ять років не мав життя. В перерві у нас відбулась розмова з Євгеном Никодимовичем і він поділився зі мною своїми враженнями про першу половину гри. Він наголосив на тому, що результат на табло не відповідає тим реаліям, які відбувались на полі. Євген Никодимович був переконаний в тому, що в другій половині гри все зміниться. Так і вийшло.

 

Про зовнішній вплив

- Я думаю що розмови в ЗМІ про те, що ми фаворити, ніяким чином не вплинули на зміст гри. Коли футболісти вийшли на новий стадіон, на новий газон, то в їх очах промайнула ейфорія. Наші гравці були в захваті від нової арени, адже до сих пір не мали таких умов для тренування та гри. Можливо, футболісти дещо перегоріли і їм психологічно було важко в першому таймі, адже на цю гру завітала чимала армія вболівальників. Хотів би подякувати нашим фанам за підтримку. Ми розраховували на меншу кількість глядачів, але півтори тисячі вболівальників прийшли на стадіон, щоб підтримати свою команду. Всі ці чинники вплинули на таку невиразну гру в першому таймі. Я вдячний хлопцям за те, що вони змогли зібратися і подарувати свято вболівальникам, переломивши хід гри в другому таймі.

Про стадіон

- Цей стадіон був побудований ще до Євро 2012, але газону на цьому стадіоні не було. Я знав про цей стадіон, приїздив сюди багато разів. Хочу відзначити, що газон був у хорошому стані до Євро, але після змагань за ним ніхто не стежив і практично газон було зруйновано. Я закінчував Інститут фізичної культури, був дворазовим переможцем футбольної Універсіади, тому і захотів відновити футбол на цьому стадіоні. Можливо бог допоміг мені в тому, що ми вибрали саме цей стадіон і розвиватимемо його. Хочеться, щоб всі звернули увагу на наш стадіон, який буде з кожним роком ставати ще кращим.

Про мрії ФК "Львів"

- Моя мрія, щоб якомога більше наших вихованців грали в команді. Ми грали на КФК і побачили, що це дуже хороша школа. Зараз граємо в Другій лізі, теж поступово звикатимемо. Час покаже… Для мене важливо, щоб діти зі школи в майбутньому мали продовження своєї футбольної кар’єри. Конкретних завдань перед командою поки не ставимо. Апетит приходить під час їжі. Думаю, що час все розставить на свої місця. Основне завдання перед футболістами – грати в яскравий футбол, в який вони грали в минулому матчі, щоб якомога більше глядачів приходили на матчі, щоб приходили на футбол діти. 

Прес-служба ПФЛ


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: