Роман Мисак: "Кожен хоче проявити себе з найкращого боку"

18 червня 07:55
Переглядів: 238
Мисак

Футболісти львівських «Карпат» вже два тижні готуються до нового сезону. Команда зібралася на початку червня і під керівництвом нового тренерського штабу проводить перший етап підготовки до чемпіонату. Про тренувальні будні, роботу з новим тренерським штабом та настрій у колективі в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів воротар «зелено-білих» Роман Мисак. 

– Всі ми з хорошим і позитивним настроєм розпочали підготовку. Тренуємося вже два тижні у звичному режимі. Щоденно маємо по два заняття. Крім того, намагаємося тримати себе в тонусі завдяки тренувальним матчам. Провели один спаринг з винниківським «Рухом», у суботу гра проти «Гірника» з Соснівки. У неділю маємо вихідний. 

– Ви нещодавно розпочали роботу з новим тренерським штабом...
– Наше основне завдання – прислуховуватися до того, що кажуть наставники. Загалом вимоги не змінилися – ми повинні викладатися на кожному тренуванні. Певні тонкощі у тренувальному процесі і побудові команди мають місце, тому маємо якнайшвидше до них адаптуватися і зрозуміти, чого від нас вимагає тренерський штаб. Звичайно, що кожен хоче проявити себе з найкращої сторони. 

– Філософія нового тренерського штабу вам зрозуміла?
– З кожним тренуванням ми все краще починаємо розуміти, чого від нас вимагає тренер. У нас достатньо роботи і з м’ячами і без них, багато різних вправ. Сам малюнок гри буде формуватися більшою мірою вже на закордонному зборі. Там ми проведемо більше контрольних матчів. Навантаження зменшаться, робитимемо акцент на тактичні аспекти. 

– У вас було трохи часу на відпочинок. Встигли відновити сили за період відпустки?
– Так, у нас був місяць для того, щоб з новими силами і азартом підійти до нового сезону. Вважаю, що цього часу достатньо. Організм повністю відновився, маємо бажання і ставимо перед собою високі цілі. Переконаний, що кожен з хлопців скучив за футболом. Тепер залишається витиснути максимум для того, щоб у належному стані підійти до поєдинку першого туру. 

– Команду залишило багато футболістів...
– Так, дійсно чимало гравців поїхали зі Львова. Якщо поглянути на склад, то можемо побачити, що він суттєво змінився. Однак найголовніше залишилося – це футбольний клуб «Карпат» і той дух, який є в середині колективу. Кожен, хто поповнює команду, повинен зрозуміти, куди і для чого він прийшов. Завдання всіх футболістів нашого клубу – підняти «Карпати» на верхівку турнірної таблиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: