Роман Новіков: "Ми свою ціль не відміняємо, будемо боротись за чемпіонство"

02 травня 07:21
Переглядів: 205
політехніка новіков

Центровий БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу та поразку своєї команди в протистоянні з БК «Золотий Вік» та розповів про фінансові проблеми клубу.

- Були два рівні матчі. Вчора ми перемогли в одне очко, сьогодні вони на два. Фортуна сьогодні була не на нашому боці. Обидва матчі були цікаві для глядачів. Рівні матчі рівних команд. Тепер нам потрібно виграти обидва матчі в Кривому Розі щоб потрапити у плей-офф та боротись за медалі. Ми свою ціль не відміняємо, будемо боротись за чемпіонство. Потихеньку йдемо: вчора була потрібна нам перемога, а сьогодні…. це спорт.

Чого не вистачило в другому матчі? Десь не відзахищались, пропустили триочковий і звичайно те що столик помилився з таблом (ми сфолили бо думали, що в нас мінус одне очко). Перед останньому чвертю програвали шість очок, відігрались, було мінус два. Забий в кінці трьохочковий було б все по іншому. Але це спорт.

Будемо старатись виграти в Кривому Розі щоб бути вище в турнірній таблиці та у плей-офф мати перевагу свого майданчика.

- Протистояння із «Золотим Віком» одне з найемоційніших?

- Так. Це одна з кращих команд Вищої ліги, як по гравцям так і по бюджету. Так у них є спади, вони не все виграють. Але вони досить сильна команда.   

У нас є свої проблеми з фінансуванням. Ми вже довший час сидимо без зарплати. Ми показуємо що ми за ідею, граємо, баримось до кінця і навіть перемагаємо найбагатшу команду лігу.  

- Що керівництво каже про зарплату?

- «Чекаємо спонсора, чекаємо спонсора!». Ми показуємо що ні на кого не ображаємось. Виграємо, робимо все що від нас залежить – даємо результат. Від них ми поки що результату не бачимо.      

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: