Роман ПАВЛИК здобув "золото" в чужій дисципліні

06 вересня 16:40
Переглядів: 277
300х300

Для Романа Павлика з Сокільник (львівська область) на цих іграх це вже третя медаль: у бігу на дистанціях 100 і 400 метрів він був третім. "КП" додзвонилася рідній сестрі Романа - Марії Фігурі:

- Ви знаєте, ми завжди так хвилюємося, коли дивимося змагання за участю нашого Ромчика, що нас просто всіх трясе. І мама, і тато і я просто місця собі не знаходимо. Та що там ми, всім селом вболівали за нього! Особливо сперехивались, коли дізналися, що брат у фіналі.

До речі, на цей раз, Роман Павлик чомусь представляв Україну в стрибках у довжину, хоча насправді займається тільки бігом. Тим не менш, він здобув перемогу.

Роман хворіє ДЦП. Але з дитинства займався спортом - навчався у спеціалізованій львівській школі-інтернаті № 6. За порадою лікарів, починав з тенісу, щоб задіяти обидві руки (у хлопця розвивалася тільки одна рука). Пізніше зайнявся бігом.

- З тих пір у нього два рази в день тренування, він бере участь у всіх спортивних змаганнях і єврочемпіонату, - каже сестра чемпіона.

- Спочатку його брали на змагання обласного масштабу, потім їздив по Україні, а коли почав перемагати - відкрилася дорога на змагання в різні країни. Роман побував у Китаї, Новій Зеландії, Австралії і ін Наприклад, минулого року в Австралії, каже Марія, Рома побачив там багато нових спортсменів, які були набагато сильніше його. Він тоді приїхав і заявив, що йому змагатися потрібно ще інтенсивніше. За словами Марії, брат взагалі живе спортом - це його життя і без нього він себе не представляє. Він строго стежить за фізичною формою, намагається не поправлятися, уникає мучного, не їсть картоплі. Але ось перед солодким встояти не може - він страшний ласун.

Довідка "КП" Роман Павлик народився 1 грудня 1983 року. Він - інвалід опорно-рухового апарату ІІ групи, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Дворазовий чемпіон світу 2011 року (Нова Зеландія), чемпіон і дворазовий призер чемпіонату Європи 2012 року (Голландія). Багаторазовий чемпіон України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: