Роман Підківка: "Хочу, щоб "Карпати" виступали ліпше і посіли більш високе місце"

19 липня 13:27
Переглядів: 149
Підківка

Роман Підківка стрімко увірвався у вітчизняний футбол. Упродовж сезону, котрий нещодавно завершився, юний голкіпер Карпат встиг яскраво проявити себе у Прем’єр-лізі, а в складі юнацької збірної України виявився одним із героїв Еліт-раунду, не пропустивши в Англії жодного м’яча.

«ТЕПЕР Я – ДЯДЬКО»

– Романе, хочеться почати із нефутбольної теми. Кажуть, сьогодні тебе чекала приємна новина з дому?

– Дійсно, сьогодні мені передзвонили з дому – моя сестра стала мамою, і я тепер маю племінницю.

– Тобто, на чемпіонат Європи будеш вирушати у піднесеному настрої?

– Так, однозначно.

– Взагалі, з яким настроєм вирушаєш зазвичай до збірної?

– З хорошим настроєм, робочим. Тим більше, цього разу наш збір передував чемпіонату Європи. Хотілося працювати краще й ретельніше, щоб якомога краще підготуватися до угорського турніру.

– Які враження отримав від контрольних матчів із Динамо-2 та Оболонню-Бровар?

– Враження цілком нормальні – ці два матчі були дуже корисними для нас, змогли завдяки їм нормально підготуватися й проаналізувати свої сильні та слабкі місця. Та й суперники були непоганого рівня – з числа тих, проти яких цікаво грати.

– Ти працюєш із «гірником» Сарнавським у воротарській групі під керівництвом Олександра Гуменюка. Які стосунки встановилися у тебе з колегами?

– Дуже добрі! Між нами дуже хороші стосунки, ми з радістю працюємо разом, а по ходу сезону часто зідзвонюємося, спілкуємося.

– Чи вдалося скинути з плечей важкість після тяжкого клубного сезону?

– Гадаю, що так. Втоми немає. Спершу, звісно, було таке – але ми і в Карпатах гарно попрацювали, тож у табір збірної я прибув у більш-менш непоганій формі.

– Цього сезону ти дебютував у Прем’єр-лізі. Як далося тобі становлення на цьому рівні?

– Не скажу, що в перших матчах не мав мандражу – це, напевно, і природно. Але коли починаєш грати, то з кожним матчем приходить впевненість, і далі ти вже не помічаєш нічого, думаєш тільки про те, як краще допомогти команді.

– Вважаєш, місце Карпат могло бути вищим, ніж одинадцяте?

– Могло, і скоро так і буде.

– Ігор Йовичевич очолив Карпати цього літа. Ти з ним раніше був знайомим, знаєш, чого чекати від його тренерської методики?

– Так, коли він прийшов у Карпати – я був уже в дублі. Довелося попрацювати з ним разом і в U-19. Тому дійсно я добре знаю цього спеціаліста і з нетерпінням чекаю наступного сезону, щоб наша команда змогла прогресувати.

– Чого чекаєш від наступного сезону? Адже він буде особливим: Прем’єр-ліга скорочує число учасників, хочуть впровадити нову формулу проведення чемпіонату, а чимало команд вимушені грати поза своїми рідними містами...

– Сподіваюся, що вдасться провести гідний чемпіонат. Що стосується моєї команди, то дуже хочу, щоб Карпати виступали ліпше і посіли більш високе місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: