Роман Покора: "Шанси "Металіста" та "Карпат" є рівними"

18 квітня 11:52
Переглядів: 108
покора

Роман Покора, півоборонець "Металіста" (1974-1975) і "Карпат" (1966-1973), тренер "Карпат" (1992), - про сьогоднішню гру "Карпат" з "Металістом":

- Не став би говорити, що "Металіст" обов’язково виграє цю гру. Навпаки, шанси команд на перемогу вважаю рівними. "Карпати" у матчі з "Ворсклою" мені сподобалися. Єдина біда – команда не забиває, а без голів перемагати неможливо. У 60-ті один з тренерів "Карпат" казав нам: "Забийте один м’яч – і мінімум нічия в кишені". Та львів’яни мають гарну середню ланку. Якщо вже навіть такі досвідчені футболісти, як Голодюк до складу не потрапляють, то з конкуренцією в колективі все гаразд. Худоб’як, Кожанов, Чачуа, молодий Кльоц – загрози можна чекати від кожного з цих футболістів.

Крім того, організованою виглядає оборонна ланка з досвідченими воротарем Мисаком та центральними обоборонцями Гітченком і Пластуном на чолі. Може, у харків’ян є гравці, які грали свого часу за збірну. Але треба ж враховувати, що наставник "Металіста" Рахаєв лише будує нову команду. Слобожанцям бракує стабільності. Тому й не здивуюся за підсумками цієї гри перемозі жодної з команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: