Роман Порохняк і Петро Багрій — чемпіони України

24 березня 13:54
Переглядів: 176
гирі

Титули чемпіонів України здобули наші земляки спортсмени-гирьовики Роман Порохняк і його тренер Петро Багрій на чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів і ветеранів (вправа — довгий цикл), який відбувся у Мелітополі 14-15 березня.

Збаражани із ФСТ "Колос" ДЮСШ Доброводи представляли Тернопілля.

Роман Порохняк, мешканець с.Шили змагався у категорії 65 кг. Через високу температуру тіла, яка підскочила перед змаганнями, спортсмену не вдалось повторити свій результат, який досягав під час тренувань (вище рівня майстра спорту). У ситуації, коли дві гирі по 32 кг важать так, як і спортсмен, протягом 10 хв. працювати дуже важко.

Проте Роману все ж вдалось здобути титул чемпіона України.

Не втратив спортивної форми і його тренер — заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу — Петро Багрій. Після чотирирічної перерви він виступив у віковій групі 55-59 років (у ваговій категорії до 90 кг) і став чемпіоном України серед ветеранів, при тому показав найкращий результат серед ветеранів від 40 до 60 років, які піднімають гирі 24 кг.

— Я вдячний, — відзначив тренер, — міському голові Роману Полікровському, завдяки допомозі якого наша поїздка до Мелітополя стала можливою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: