Роман Порохняк — один з найкращих спортсменів Тернопілля

27 січня 19:30
Переглядів: 238
гирі

Шилівчанин, кандидат в майстри спорту України Роман Порохняк за підсумками спортивних досягнень минулого року визнаний одним з десяти найкращих спортсменів Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

А ще наш земляк став переможцем в номінації "Разом з олімпійцями" програми "Герої спортивного року Тернопільщини-2015", за що відзначений грамотою департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Високих здобутків Роман досяг, тренуючись у відомого багатократного чемпіона світу з гирьового спорту Петра Багрія.

Минулоріч хлопець став чемпіоном України в Мелітополі Запорізької обл.., він бронзовий призер чемпіонату світу в Угорщині (м.Печ).

Незважаючи на постійну зайнятість — навчання в Тернопільському педуніверситеті, робота завідуючого сільським клубом — спортсмен дбає про розвиток гирьового спорту у рідному населеному пункті, тому на громадських засадах проводить тренувальні заняття із земляками, які також уже демонструють непогану підготовку, популяризують здоровий спосіб життя серед ровесників та показують приклад молодшим юнакам та дівчатам.

Увійшовши до десятки кращих спортсменів ФСТ "Колос", Роман Порохняк продовжив добру традицію збаразьких гирьовиків, які досягають таких результатів уже всьоме поспіль, демонструючи стабільний успішний рівень місцевої гирьової школи під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, заслуженого тренера України Петра Багрія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: