Роман Санжар: "Арбітр був упередженим"

28 листопада 21:30
Переглядів: 138
Роман Санжар

Роман САНЖАР, головний тренер «Олімпіка» 

– Щось коментувати дуже важко. Результат гри був визначений ще на початку матчу, після грубої помилки нашого захисника. Коли відходили від першого гола, пропустили другий. Але я хочу сказати, про суддю і його відверту упередженість. Саме упередженість. Хоча, безумовно, в результаті ми самі винуваті. Секу Конде і його дії вплинули на весь матч. Удесятьох грали і грали добре, молодці. Нам вдалося вирівняти гру, періодично ми краще виглядали за суперника. Почали активно другий тайм, мали масу моментів, але не забили. Десь везіння забракло, десь майстерності. Пішли відіграватися і пропустили двічі. Чесно, так як судив рефері, нам було б дуже важко виграти. Але суддя не винен в тих діях, де були допущені наші помилки. 

– Ви маєте на увазі якісь конкретні епізоди, зокрема пенальті і вилучення, чи загальну картину? 
– Треба передивлятися – по ділу були вилучення і пенальті чи ні. Я про те говорю, що спірні моменти трактувалися в одну сторону. Це для «Карпат», які в домашніх стінах грали, мало велике значення. І все ж ми даємо шанс молодому хлопцю зіграти, але він допускає багато помилок. Фатальних для команди. Всі колективні дії падають в сміттєвий бачок. В цілому – боротьба чи стик, усі свистки були в одну сторону. 

– Чому Кадимян не грав зі старту?
– Він не дуже добре зіграв проти «Динамо». А Матяж протягом довгого часу непогано на заміни виходив. Тому я дав йому шанс. 

– Чому ваша команда не робила фото біля стенду Ліги Парі-Матч? Це акція протесту?
– У двох словах не розкажеш. Не фотографуємося ми там.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: