Роман Санжар: "Карпати" – хороша команда, збалансована"

30 липня 14:11
Переглядів: 164
Роман Санжар

В суботу, 1 серпня, о 17:00 «Карпати» проведуть свій третій матч у нинішньому сезоні. Суперником львів’ян буде донецький «Олімпік». Напередодні матчу наставник другої команди Донецька поділився своїми думками з журналістом Інформаційного центру ФК «Карпати». 

– Кажуть, що інколи не так важко вилізти на вершину, як там втриматися. Чи можна сказати, що «Олімпік» з гідністю здолає труднощі синдрому «другого сезону»?
– На даному етапі ми будуємо нову команду. Нас покинули кілька ключових футболістів, тому ми вимушені латати пробоїни. Зараз ведемо активну селекційну діяльність, переглядаємо потенційних новачків. Фактично будуємо повністю нову команду. Проте ми віримо у свої сили і прагнемо піднятися на високий рівень.

– Якщо не секрет, які позиції потребують підсилення?
– Я б не хотів говорити конкретно по позиціях. Скажу лише, що це лінія атаки. Також переглядаємо кількох захисників.

– Навколо вашої команди існує багато розмов стосовно участі «Олімпіка» в договірних матчах. Кажуть, що це питання стало предметом розгляду в контрольно-дисциплінарних органах. Наскільки сильно це впливає на команду?
– Безперечно, це хвилює і футболістів, і весь тренерський штаб. Прикро, що ми дізнаємося про всі ці події, як і всі решта – з екранів телевізорів та засобів масової інформації. Хлопці переживають, але ми намагаємося не відволікатися. Вірю, що час розставить все на свої місця. Пройде час і громадськість дізнається всю правду. 

– Якщо вести мову про майбутнє протистояння, то ви, мабуть, вже розпочали підготовку до суботнього матчу. Ігри «Карпат» у перших двох турах встигли подивитися?
– Так, ми переглянули відеозаписи. Висновки відповідні зробили. «Карпати» – хороша команда, збалансована. Ми ще не забули про недавню поразку в другому колі минулого чемпіонату з рахунком 1:4.

– Ви маєте і хороший приклад – у першому колі «Олімпік обіграв «зелено-білих»...
– Так, про це ми теж пам’ятаємо. Розкривати всі секрети не буду. «Карпати» готуються, ми також займаємося підготовкою. Думаю, гра все покаже. 

– «Олімпік» постійно грає без вболівальників. Наскільки важко було звикнути до ігор без належної підтримки трибун?
– Не буду приховувати, грати на заповненому стадіоні завжди приємно. Це додатковий емоційний стимул. Але ми виходимо з тієї ситуації, яку маємо. Розуміємо, що в країні багато проблем, тому думаємо не про невдачі, а налаштовуємося на позитив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: