Роман Санжар: "Карпати" перемогли заслужено"

21 лютого 20:27
Переглядів: 153
Роман Санжар

Головний тренер «Олімпіка» про поразку у Львові.

«Хочу привітати «Карпати» з перемогою, вони сьогодні її заслужили. Якщо говорити об'єктивно, львів'яни виглядали краще за нас, адже ми програли всю боротьбу. Зимові зміни наразі сильно б'ють по нас. Поки що багато хлопців до кінця не розуміють вимог тренерського штабу, не розуміють настрій, наш командний дух, нашу атмосферу. Чесно кажучи, сьогодні ми виглядали блякло і заслужено програли. Хоча сьогодні є питання і до суддів. З перших хвилин рефері почала ставити кутові і штрафні, яких не було. Я не скидаю все на суддів, але і до них сьогодні є питання».

«Важко говорити про терміни, за які команда зіграється, все залежить від якості футболістів. Якщо вони відповідають рівню, то команда за короткий проміжок часу може зігратися і виглядати гідно. До нас хлопці прийшли після травм, багато пропустили, багатьох потрібно підтягувати фізично. На це доведеться витрачати час. Скільки саме? Важко сказати».

«Очігава? Спочатку нам сказали, що можуть грати всі. Я планував ставити в склад Немчанінова, Діма багато пропустив, ми збиралися його награвати через матчі. Позиція лівого захисника не звична для Очігави. Я вже визначився зі складом, але потім нам подзвонили з Прем'єр-ліги і сказали, що відповідно до Регламенту, якщо Зураб грав перший тайм, то потрапити в запас сьогодні він не міг. Він або повинен грати, або не мав фігурувати в заявці взагалі. Мені довелося його ставити в склад, тому що в запасі у нас не так багато здорових хлопців. Ваня Брікнер не тренується на повну силу, йому ще рано виходити на поле. Аналогічна ситуація і у Володі Дороніна, травму отримав Женя Пасіч. Тому у мене практично не було людей, я вирішив робити таку ось рокіровку і ставити в склад Зураба».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: