Роман Санжар: "Напруження відчувалося до кінця матчу"

29 серпня 10:45
Переглядів: 91
Роман Санжар

Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар прокоментував перемогу своїх підопічних над «Карпатами» (0:2).

– Звісно, радий, що ми сьогодні перемогли. Нам ця перемога була життєво необхідною. Хочу сказати, що гравці продемонстрували характер, без якого ми не здобули б ці три очки. Ми могли забивати більше м’ячів, але транжирили свої моменти. Незважаючи на це, напруження відчувалося до кінця матчу. 

Сама гра була дуже складною – у футболістів навіть судоми були. До того ж травмувався Махарадзе. Попри це, гравці показали справжній командний дух. Думаю, саме завдяки ньому ми й виграли. 

– Перед матчем ви говорили, що вже чекаєте на паузу на матчі збірних, аби відновитися й почати грати краще. Виходить, випередили графік? 
– У нас дуже багато травмованих, не надто добре провели попередні матчі, тому я й чекаю цього періоду, аби відновитися й підтягнути слабкі сторони. Пауза нам дуже допоможе, адже є, над чим працювати. 

– Ваша команда тримала м’яч більше, аніж суперник. У чому секрет? 
– Ми змінюємо тактику від гри до гри. Добре, що нам вдався оцей контроль. Добре проявив себе Доронін, прекрасно грає Богданов – він дуже підсилив нашу гру. Впевнений, що він ще буде прогресувати. Відзначу й поле – воно було ідеальним, тому важко при таких обставинах не тримати м’яч. Добре, що так вийшло. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: