Роман Санжар: "Не можна в таких іграх втрачати очки"

02 серпня 17:15
Переглядів: 180
Роман Санжар

– Не можна в таких іграх втрачати очки. Так, достойно виглядати в першому таймі, створити велику кількість моментів біля воріт суперника і пропускати такі голи через індивідуальні помилки футболістів – дуже прикро. Саме тому я зробив заміну в першому таймі. У другому продовжували контролювати м'яч, створили пристойну кількість моментів, але не вистачило майстерності в реалізації. Так, у другому таймі могли пропустити на контратаках, але ми змушені були йти вперед, щоб зрівняти рахунок. При досить непоганий нашій грі, я вважаю, що сьогодні ми втратили очки. Напевно, все це закономірно. Адже якщо не забиваєш ти, то обов'язково заб'ють тобі. У кожному разі свої моменти потрібно реалізовувати. Винні самі, але добре, що є настрій і присутній командний дух. Не вистачає майстерності і футбольного везіння. Я задоволений тим, що всі хлопці билися, всі старалися, був контроль м'яча, але не вистачило майстерності в завершальній стадії.

– Романе Миколайовичу, як Ви оціните сьогоднішній дебют Келвіна?
– Я вважаю, що він нічого не створив. Я дав завдання йому грати на вістрі і при будь-якій можливості бити по воротах. Кілька разів він знайшов ці моменти, але не вийшов удар. Наприкінці у нас було більше хаотичних дій і не було флангових передач, щоб він зміг показати свої найкращі якості.

– На скільки відсотків готовий сьогоднішній дебютант?
– Він потренувався з нами всього лише тиждень. Природно він не був готовий на сто відсотків, але я все одно дав йому шанс. Я вірю, що в майбутньому цей хлопець набере хорошу форму і допоможе нам.

– До закриття трансферного вікна ми побачимо в «Олімпіку» нові обличчя?
– Можливо, вони будуть. Ми займаємося побудовою нової команди, ми продовжуємо переглядати гравців. Я хотів би бачити центральних захисників. У нас на сьогоднішній день заявлено два центральних захисники, але так не повинно бути. Як мінімум має бути по два гравці на позицію. У нас є хлопці, яких ми хочемо підписати, але там є юридичні питання. У нас проблеми виникають при стандартах, тому один із захисників повинен бути фактурним. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: