Роман СЕМЕНИШИН: "Колись Маріуш Вах тренувався у Львові"

13 листопада 20:51
Переглядів: 475
semenyshyn

Володимир Кличко провів один із найяскравіших поєдинків у кар'єрі. Однак здолати суперника зміг лише за очками. Це був один з небагатьох боїв, за який похвали заслуговують обидва учасники.

Переможця, як кажуть, не судять, а от переможений вразив боксерський світ стійкістю та міцним підборіддям. Ще б пак, за 36 хвилин на ринзі Гамбурга поляк Маріуш Вах витримав 274 удари Кличка! Це 40 відсотків усіх "пострілів". Загалом українець 693 рази пробував вдарити опонента. Щодо поляка Ваха, то він відповів Клинкові 60 точними ударами з 308 спроб. Українець переміг суперника за кількістю вдалих джебів: 153:35. Перевага за кількістю силових ударів також була на боці чемпіона світу: 121:25.

— Як спортсмен міг витримати 274 потужні удари? — розпитуємо Романа Семенишина, заслуженого тренера України з боксу.
— Кличко трохи полегшив життя суперникові, — каже пан Семенишин. — Він здебільшого завдавав одиночні удари. Якби українець зумів вистрелити серією з трьох чи чотирьох, то поляк не витримав би всіх 12 раундів. Інакше кажучи. Кличкові забракло серійності ударів. Боксер витримує один постріл , а три або чотири поспіль — навряд чи.

— Чи погоджуєтеся, що такої витривалості явно бракує Володимирові Кличку?
— Це правда. Колись у Кличка була темна смуга в кар'єрі. Він падав на підлогу рингу, а скептики говорили про так зване скляне підборіддя українця. Володимир подолав темну смугу нокаутів. Та все одно його підборіддя навряд чи можна назвати сталевим. Ось у поєдинку з Вахом наприкінці п’ятого раунду поляк видав потужний удар. Невідомо, як би закінчився бій, якщо б не гонг.
Загалом, поляк приємно здивував усіх. Я чудово знаю його можливості, колись він тренувався у Львові. Тоді, пригадую, ми чомусь не побачили великого майбутнього в цього боксера. І перед боєм ми не вірили, що Вах вистоїть усі дванадцять раундів. Ми дивилися бокс на базі у Кончі-Заспі. Після чотирьох раундів три зі шести тренерів полишили місце перегляду, мовляв, нема на що дивитися. А поляк зберіг інтригу. Видно, що він довго і совісно над собою працював. Молодець.

— Нині у Кличка два потенційні суперники: росіяни Денис Бойцов та Олександр Повєткін...
— Повєткін уже тривалий час відмовляється від зустрічі з Кличками. Це тактичний хід. Видно, намагається підрости як боксер і дочекатися, щоб Кличко постарів. З таким підходом можна взагалі не дочекатися поєдинку з братами. А от Бойцов нібито погоджується зустрітися з Володимиром вже у березні. Буде цікава зустріч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: