Роман Сіправський - чемпіон світу з гирьового спорту в естафеті

02 липня 14:28
Переглядів: 405
Роман Сіправський

У новині від 27 червня У наших гирьовиків три медалі чемпіонату Європи ми помилково вказали, що хлопці стали чемпіонами та призерами чемпіонату Європи - в Ліоні відбувався чемпіонат Світу з гирьового спорту. Приносимо своїх вибачення та подаємо коректну інформацію:

Нових вагомих успіхів домоглися вихованці уславлених наших богатирів, заслужених тренерів України, майстрів спорту міжнародного класу Петра Багрія із Збаража і тернополянина Зіновія Кульчицького.

У французькому Ліоні, де нещодавно відбувся чемпіонат світу у вправі за довгим циклом, уродженець Шилів на Збаражчині Роман Порохняк відзначився у ваговій категорії до 65 кілограмів. Виборов друге місце серед юніорів і третє - в суперечці дорослих. Натомість Роман Сіправський, змагаючись у найважчій категорії, хоч і не зміг потрапити до числа лауреатів в особистому турнірі, посівши четверте місце, все ж повернувся додому із золотою медаллю. Разом із чотирма партнерами по збірній став чемпіоном світу в естафеті.

Дворазовий призер чемпіонату світу Роман ПОРОХНЯК разом зі своїм наставником Петром БАГРІЄМ після церемонії нагородження.

На фото: дворазовий призер чемпіонату світу Роман ПОРОХНЯК разом зі своїм наставником Петром БАГРІЄМ після церемонії нагородження.

Фото з архіву П. БАГРІЯ.

«Вільне життя плюс», №49 (15577) від 20.06.2014 р.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: