Роман ТОЛОЧКО: «Без забитих голів перемог не буває»

07 травня 22:11
Переглядів: 451
Default Image

Старший тренер молодіжки «Карпат» Роман Толочко після гри з «Динамо» був у не найкращому гуморі. Воно й не дивно, команда не зуміла виграти, маючи для цього хороші шанси. До того ж тепер майже не залишилося надій на призове місце.

– Ми не сподівалися, що кияни будуть грати від оборони на контратаках. Але саме таку їхню гру ми побачили і в першому таймі, і в другому. І саме в контратаці вони й забили нам гол. В тому епізоді наші гравці не дограли його до кінця, забули, що грати треба до свистка арбітра.

– Наша команда у весняних іграх пропускає найчастіше через позиційні помилки в обороні. Так сталося й цього разу.
– Так, ви праві. Ми в перерві ще раз наголошували хлопцям, щоб вони дотримувалися ігрової дисципліни саме при обороні, бо «Динамо» сильне своїми контратаками. Але саме з цього ми й получили гол у свої ворота. 

– У цій грі за молодіжку грало троє гравців головної команди клубу. Це якимось чином на грі позначилося?
– У мене до них немає жодних претензій. І Годвін, і Мілошевіч, і Федецький достатньо серйозно поставилися до гри. Звичайно, певні помилки у них були, але без них не обходиться будь-який матч. Але візьміть Мілошевіча, він надійно відіграв у захисті. Те саме стосується Федецького, який окрім своїх прямих функцій ще й був активний в атаці.  

– Чому не вдалося перемогти?
– Треба реалізовувати свої моменти. А вони у нас були, особливо в першому таймі. Почали ми його дуже активно і одразу ж забили. І надалі ми також володіли ініціативою. І навіть пропущений гол не міг нам завадити виграти, якби ми більш відповідально грали при завершенні атаки. А так вийшло, що знову, як і при пропущеному м’ячі, не догравали до кінця кожен епізод. Треба реалізовувати свої моменти, бо без забитих голів перемог не буває. 

– Після цієї гри шансів на медалі практично вже немає...
– Але нас підпирають команди, які йдуть слідом. Та ж «Ворскла», наприклад. А до кінця чемпіонату необхідно грати в будь-якому разі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: