Роман Толочко: "Більшість гравців покине "Ниву"

04 червня 09:50
Переглядів: 351
роман толочко

Головний тренер «Ниви» Роман Толочко прокоментував поразку від «Динамо-2» (2:1) та поділився на майбутнє.

- Хочу вибачитись перед тернопільськими вболівальниками за все друге коло. Домашні ігри програні і напевно це максимум, що на сьогодні може команда. В нас не було резерву для підсилення – на заміні молоді хлопці. Думаю, що в наступному сезоні більшості гравців не буле в команді.

Не хочу обіцяти, але зробимо все щоб в наступному сезоні порадувати вболівальників змістовною грою і чогось добиватись. Бо без завдань і цілей не цікаво просто так працювати.

Щодо сьогоднішньої гри, то перемагає та команда яка забиває на один гол більше. Я попереджав гравців, що команда «Динамо» швидка, молода, агресивна, що вона і довела у другому таймі забивши два м’ячі. Я просто не зрозумів дій наших захисників, коли команда виграє 1:0 і просто так давати легко забивати два голи. Це по-моєму повна безвідповідальність, якась зневага. Потрібно ще раз переглянути повтори, але те що я пам’ятаю, то це просто якась повна безвідповідальність. Два центральні захисники провались. Провалились так як в школі не провалюються. Це вже не в перша гра така. Всі говорять молодь, молодь, а як на мене помиляються всі досвідчені гравці, які є на даний момент. Сьогодні до молоді як таких питань нема. Так їм не вистачає ще якоїсь впевненості і більше ігрового часу на полі,але помиляються досвідчені і це найбільше вражає. Ще раз запевняю, що так продовжуватись далі не буде.

Щоб грати у футбол, тим більше з «Динамо» Кив, треба бути готовим на всі 100%. Нажаль на сьогодні команда не може грати всі 90 хв. на максимумі. А нажаль в Першій лізі, те що я побачив, з тими командами з якими ми зіграли, в основному йде силова боротьба. Тому  треба бути готовим. Ось і вся проблема.

Наразі не готовий дати відповідь хто залишиться в команді. Будемо зустрічатись з керівництвом клубу і обговорювати ці моменти. Чоловік п’ять залишиться, але треба буде їх привести в належний стан. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: