Роман Толочко: "Дуже прикро програвати такі матчі"

10 квітня 21:00
Переглядів: 162
Толочко

Враженнями від домашньої гри з однолітками київського «Динамо» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

«Дуже прикро програвати такі матчі. На мою думку, на поразку ми аж ніяк не заслужили. Про такі поєдинки кажуть, що це була нічийна гра. Але у футболі часто буває, що підсумковий рахунок не зовсім відповідає тому, як розвивалася гра. От і «Динамо» сьогодні виграло, не створивши фактично жодного гольового моменту. А гол в наші ворота став наслідком грубої помилки нашого воротаря. Відверто кажучи, я вже втомився від помилок наших воротарів. Тиждень тому дві помилки голкіпера ледь не вартували нам виграшу – добре, що уже в компенсований час ми забили третій м’яч і вирвали перемогу. Сьогодні ж воротар начудив один раз, але цього вистачило, аби ми залишилися ні з чим. Та що казати, коли я не можу навіть пригадати одну гру, в якій би обійшлося без воротарського ляпу.

Коли ж абстрагуватися від рахунку, то грою своєї команди я залишився задоволений. Хлопці усі 90 хвилин не лише грали самовіддано, залишивши усі сили на полі, а й показали в цілому непоганий футбол. Зрозуміло, що без помилок не обійшлося, але загалом ми продемонстрували змістовну гру. Можливо, нам трохи бракувало гостроти в передній лінії, через що, відповідно, ми створили не так багато небезпечних моментів біля воріт суперника, як би нам того хотілося. Але треба зважити, що це хлопці, більшість з яких ще в минулому сезоні грала в дитячо-юнацькій лізі. Тобто вони ще тільки вчаться грати у футбол. І наше завдання полягає в першу чергу в тому, щоб максимально розкрити їхній потенціал», – сказав Роман Любомирович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: