Роман Толочко: "Гра нам давалася, багато що виходило"

23 травня 14:30
Переглядів: 118
Толочко

Враженнями від гостьової переможної гри (2:1) із однолітками луганської «Зорі» з Інформаційним центром клубу поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

«Додому повертаємося у гарному настрої і це найголовніше. Приємно перемагати у гостях доволі сильного суперника, тим більше, коли виграєш не тільки за рахунком, а що важливо, й по грі. Перемога далася дуже важко перш за все у фізичному плані. Адже на вулиці було більше, ніж +25°С, палило сонце, а гра розпочалася о 13:00. Самі розумієте, наскільки важко було в таких погодних умовах грати. А найгірше, що до початку літа залишається десять днів, а ми проводимо офіційний матч на штучному полі чи не першого покоління. Не розумію, як можна взагалі дозволяти грати на таких полях – це ж злочин по відношенню до ще зовсім молодих футболістів, до їхнього здоров’я. 

Що ж до власне футболу, то на мою думку, ми цілком заслужено здобули перемогу. Упродовж усього матчу перевага була на нашому боці. Щоправда, першими забили господарі. Але тут вирішальну роль зіграла дуже груба помилка нашого захисника, який на рівному місці віддав м’яч супернику і той розстріляв кут воріт. Втім, ми дуже швидко відігралися, а потім ще швидше вийшли вперед. Скажу, що перший наш гол також не обійшовся без везіння, а от другий м’яч – це просто шедевральний гол! Такі епізоди можна дивитися десятки разів поспіль і щоразу будеш у захопленні. Наш захисник Бусько протягнув м’яча через усе поле – від штрафної до штрафної – і так пробив у «дев’ятку», що там ніякий воротар нічого не зробив би. Андрій все виконав просто ідеально!

У другому таймі ми також мали перевагу. Щонайменше мали три стовідсоткові моменти, шкода, що не забили. Можливо, десь трохи бракувало нам агресії. Але ми не грали на утримання рахунку. Ні! Погоджуся, що хлопці, зважаючи, що вели в рахунку, не ризикували зайвий раз. Але це офіційний матч чемпіонату країни, тому зрозуміло, що ми хотіли виграти. А коли першим пропускаєш, а потім не тільки відіграєш той гол, а ще й навіть виходиш вперед, то цілком нормально, що ти починаєш трохи обережніше ставитися до виграшного рахунку. Але ми й не думали закриватися, бо гра нам давалася, багато що виходило. Так що я вдячний команді за гру, за перемогу і ще раз скажу, що ми у гарному настрої повертаємося додому і одразу по поверненні будемо готуватися до останньої гри сезону – вдома проти луцької «Волині». Хочемо чемпіонат завершити так само якісним футболом і переможним результатом», –підсумував Роман Любомирович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: