Роман Толочко: "Хлопці молодці, що дотиснули суперника"

06 квітня 18:15
Переглядів: 117
Толочко

Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Роман Толочко поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від гостьової перемоги в Ужгороді над місцевою «Говерлою» в матчі 22-го туру першості України.

«Коли говорити про гру команди загалом, то в цілому я задоволений і результатом, і діями майже усіх хлопців. Установку на гру команда виконала як в атаці, так і в обороні. Ми увесь матч контролювали перебіг подій на полі. Помітно переважали суперника у контролі м’яча, багато атакували, що дозволило створити достатньо гольових моментів. З реалізацією також особливих проблем не було. Вже на перших хвилинах відкрили рахунок, а до завершення першої третини матчу вигравали уже в два м’ячі.

Можна навіть сказати, що у нас була дуже велика перевага, тільки у володінні м’ячем – 67% на 33%. Плюс в рахунку вели комфортно – 2:0. Але потім дві помилки нашого воротаря все перевернули з ніг на голову. При повній нашій перевазі рахунок у середині другого тайму став нічийним – 2:2. Все це було настільки несподівано, що навіть важко тут щось коментувати. Не легко щось говорити, коли деякі гравці так безвідповідально ставляться до своїх обов’язків.

Але хлопці молодці, що дотиснули суперника. Після другого пропущеного гола рук не опустили, продовжували володіти перевагою, мали моменти і в самому кінці матчу таки забили переможний м’яч. Хороший гол вийшов! В тому епізоді спрацювали дві заміни, які ми провели по ходу другого тайму. Володимир Войтович прострілив, а Микита Шарабура замкнув, пробивши у дотик. Тішить, що гравці, які виходять на заміну, підсилюють гру. Але розчаровує, що пропускаємо такі м’ячі, які важко навіть коментувати», – розповів Роман Любомирович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua