Роман Толочко: "Хочеться якнайшвидше виправити помилки"

07 серпня 12:44
Переглядів: 131
роман толочко

Роман ТОЛОЧКОстарший тренер «Карпат» U-19

«Тішить, що ми перемогли. У нас фактично повністю оновлений склад 1999-го року, по суті – це вчорашні випускники. Звісно, є помилки і вони ще будуть. Хочеться їх якнайшвидше виправити. Це ж діти, які тільки починають свій шлях у великому футболі. Думаю, від гри до гри, від тренування до тренування приберемо недоліки. Добре, що забили три м’ячі, але два пропустили з напівмоментів. Нас якраз і покарали за ці помилки. 

Найголовніше, щоб мої футболісти грали у футбол та якнайшвидше вчилися. Результат не є найважливішим, хоча й не можна говорити хлопцям, що ми не граємо не перемогу – це неправильно. Намагаємо поєднувати: щоб і гра була, і результат задовольняв керівництво, тренерів U-21 та першої команди. 

Цілі на сезон? Хотіли би піднятися якомога вище, тому що ми – школа «Карпат», яка має ім’я в українському футболі. Будемо намагатися лізти нагору. Як це у нас вийде, покаже час. Думаю, що хлопці не повинні стушуватися, а ми старатимемося зібрати їх докупки й допомогти їм адаптуватися до дорослого футболу». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: