Роман Толочко: "Мали вигравати більше, ніж в один м’яч"

09 травня 11:30
Переглядів: 93
Толочко

Враженнями від домашньої переможної гри з однолітками одеського «Чорноморця» з Інформаційним центром клубу поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

«Початок гри видався для нас прикрим. Уже не вперше пропускаємо на перших хвилинах гол у свої ворота зі стандарту. Я розумію, коли хтось через втому втрачає концентрацію на заключних хвилинах матчу, але коли подібне трапляється у дебюті гри... Будемо розбиратися, бо починати гру з того, що даємо фору супернику – це не правильно і в принципі такого не повинно бути.

Але початок гри – це єдине, що мені сьогодні за великим рахунком не сподобалося. Та й важливо, що пропущений м’яч нас не зламав психологічно. Після того, як пропустили, ми повністю заволоділи ініціативою і почали грати саме так, як домовлялися. В цілому установку команда сьогодні виконала. Ми домовлялися, що яким би не був рахунок, граємо у свій футбол – контролюємо м’яч, намагаємося багато атакувати, застосовуємо високий пресинг і увесь час тиснемо на суперника. Саме так ми грали і за рахунку 0:1, і після того, як вийшли вперед – 2:1.

Трохи засмучує, що не надто високим є відсоток реалізації створених гольових моментів. Коли б ми використали принаймні третину того, що створили, то наша підсумкова перевага становила б аж ніяк не один м’яч, а десь три чотири голи, а можливо й усі п’ять. Та головне, що є багато моментів – це означає, що грали непогано. Ну й знаємо, над чим необхідно працювати на тренуваннях. Ми ж тільки вчимося грати у футбол...», – підсумував Роман Любомирович.