Роман Толочко: "Ми хочемо щоб команда забивала більше"

15 травня 20:02
Переглядів: 226
Толочко

Наставник футбольного клубу "Нива" Роман Толочко перед виїздом команди на матч до Полтави розповів про підготовку до гри.

— Романе Любомировичу, на тижні "Нива" провела товариську гру у Теребовлі, заповнивши вимушену паузу у чемпіонаті. Чи був корисним цей спаринг для нашої команди?

— Звичайно, цей спаринг з теребовлянською "Нивою" для нас був корисним. Ми мали змогу ще краще побачити гравців та оцінити їхні можливості на даний момент. Тепер маємо ще більше інформації про кожного з наших футболістів. Крім цього ми заповнили цю вимушену паузу у Першій лізі, щоб гравці не втрачали ігровий тонус. У тій грі перед гравцями були поставлені певні завдання, тож не дарма ми обрали такого суперника, як чемпіона області. На мою думку, ця гра була корисною для тренерів та самих футболістів.

— В останніх двох турах "Нива" забили три м’ячі, хоча до цього не могла похвалитися такою статистикою. Тренерський штаб на даному етапі робить акцент на атаку та реалізацію?

— Намагаємося донести гравцям, що без забитих м’ячів результату перемог і досягнень не буває. Тому акцент робимо на атаку, адже забиті голи завжди додають впевненості та позитиву. Звісно, ми не забуваємо і про захист. У виїзних матчах, якщо добре захищатися і не пропустити, то свій момент попереду можна знайти і перемогти. Тому ми хочемо щоб команда забивала більше. Можливо, десь нам не вистачає кадрового потенціалу, але стараємося витиснути максимум з того, що маємо.

— Чи усі футболісти готові до виїзного матчу у Полтаві?

— Так. Усі тренуються з натхненням та відповідним настроєм. Жодних проблем на даному етапі у команді немає. Я гадаю, що з часом все буде тільки краще.

— Що можете розповісти про ФК "Полтаву"?

— Я б не сказав, що ця команда грає у дуже цікавий футбол. Проте на полі у них присутня ігрова дисципліна, кожен відпрацьовує на своїй позиції. Чимало гравців приймають участь у атаці. Будемо намагатися використовувати власні козирі і, я сподіваюся, що це дасть свої плоди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: