Роман Толочко: "Наша команда вірить у себе!"

01 серпня 12:39
Переглядів: 209
Толочко

Наставник тернопільської "Ниви" Роман Толочко розповів клубному сайту про підготовку до виїзної гри проти "Черкаського Дніпра".

— До поєдинку у Черкасах ми готувалися у звичному режимі. Розібрали нашу попередню гру з "Гірником-Спорт", де ми створили чимало моментів. На жаль, реалізувати жоден із них нам не вдалося. Будемо надіятись, що у найближчих матчах нам вдасться виправити цю проблему. Завжди хочемо прагнути до більшого.

— Охарактеризуйте майбутнього суперника "Ниви".

— Зазвичай у новачків Першої ліги є велике бажання перемагати. Тим паче, що гра буде проходити на їхньому рідному стадіоні за підтримки вболівальників. Нам буде не легко, адже команда Черкас, я вважаю, захоче себе проявити з найкращого боку. Але ми до цієї гри підходимо спокійно. Хлопці розуміють відповідальність не лише цієї гри, але й усіх подальших. Наша команда вірить у себе!

— У попередньому сезоні за "Черкаський Дніпро" виступав півзахисник "Ниви" Ярослав Захаревич. З ним перед грою консультувалися?

— З Ярославом ми обговорювали певні моменти, які нам потрібно знати. Ще більш детальніше ми поговоримо безпосередньо перед грою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: