Роман ТОЛОЧКО: «Необхідно реалізовувати свої моменти»

19 березня 21:28
Переглядів: 307
Default Image

Тренери молодіжних команд «Карпат» і ПФК «Севастополь» – Роман Толочко і Анатолій Скворцов – поділилися з Інформаційним центром нашого клубу своїми враженнями про гру. 

Роман
ТОЛОЧКО 
(страший тренер молодіжної команди «карпати»):

– Ми всю гру володіли ініціативою, створили багато моментів. Я не рахував, але й так зрозуміло, що ми мали вигравати більш переконливо. Просто необхідно реалізовувати свої моменти. А тут ми взагалі ледь не втратили очки. Я не знаю, чому Володимир Бідловський зіграв рукою наприкінці матчу. Футбол така гра, де не можна втрачати концентрацію. Необхідно кожен момент догравати до кінця, не втрачати голову і розумно розпорядитися своїм шансом. Будемо дивитися відео, будемо говорити, чому він зіграв рукою.

– Можливо, у Володі нерви здали?
– Не думаю, адже там не було аж такої великої напруги біля наших воріт. Але з цими моментами, що в наші ворота у трьох іграх призначають пенальті, ми будемо розбиратися. Бо пенальті очевидні, тому до суддівства тут ніяких претензій бути не може. Значить необхідно розбиратися в собі.

– У першому колі «Карпати» обіграли «Севастополь» 7:2. А вже в цьому році обіграли «Шахтар», рознесли «Арсенал». Чи не було десь недооцінки суперника сьогодні?
– Ні, цього не було. Судячи з того, як хлопці налаштувалися на гру, проблема не в цьому. Так, десь вже по ходу гри відчувалося, що ми маємо перевагу, що ми сильніші. Але професіонал добре знає, що саме з такими командами не можна втрачати концентрацію, бо одразу чекай неприємностей. Добре, що наш воротар зумів себе проявити у вирішальний момент гри і зловив пенальті намертво. Але треба робити правильні висновки на майбутнє, бо подібні помилки будуть нам коштувати зовсім необов’язкових втрат.

– Що скажете про суперника?
– Важко коментувати гру суперника. Відзначу, що вони старалися, показали максимум, на що вони здатні. У бажанні, самовіддачі, думаю, їхній тренер не може їм дорікнути. Вони дуже старалися і робили все, що можуть. Але було видно, що їм бракує майстерності. Втім, якщо вони в кожній грі будуть боротися, як сьогодні, і до останнього віддавати всі свої сили, то без сумніву хлопці будуть додавати і рости у майстерності, як футболісти, як особистості.

– Проблеми з вильотом до місця зустрічі вплинули на гру?
– Не думаю. Зрозуміло, що ми десь не повністю добре розім’ялися перед грою. Але на якості гри це не позначилося. Таке буває, що форс-мажорні обставини втручаються у події. Що тут зробиш, погода не дозволила вчасно вилетіти зі Львова. Певну нервозність всі ці переїзди внесли, але кардинальним чином на хід гри вони не вплинули.


Анатолій СКВОРЦОВ 
(страший тренер молодіжної команди ПФК «Севастполь»):

– У першому таймі повністю у грі домінували «Карпати». Але по перерві, вони хоча й надалі краще контролювали м’яч, ми гостріше, на мою думку, діяли в атаці. Так що сьогодні було два абсолютно різних тайми.

– Що ви сказали своїм хлопцям у перерві, адже вони з перших навіть не хвилин, а секунд другої половини дуже рішуче пішли вперед?
– У перерві з хлопцями провели досить жорстку чоловічу розмову, бо перший тайм вони відіграли вже дуже невиразно. Не знаю, що з ними сталося. Можливо, двохгодинне очікування гри десь позначилося на їхніх діях. Ми дуже добре вивчили «Карпати», розбирали їхні ігри з «Шахтарем» та «Арсеналом», і детально розповіли гравцям в яких зонах і як грати, за рахунок чого долати оборону суперника. Але вони нічого з установки не виконали, тому в перерві довелося їх трохи «стряхнути».

– Чи не вплинула на дії вашої команди поразка у Львові 2:7? Адже психологія молодих гравців – річ тонка…
– Ні, не вплинула. У нас за зиму відбулися серйозні кадрові зміни. Багатьох гравців ми віддали в оренду. Тому сьогодні на полі не було практично жодного гравця з тих, хто грав у Львові.

– Нереалізований пенальті пробивав Іван Шишкін. Хто призначав пенальтиста?
– Я. Ваня Шишкін – наш найдосвідченіший гравець. Йому вже 26 років, він пройшов з нами всю першу лігу. Ну, не забив, що тут тепер зробиш – так вийшло…

– Ваша думка про «Карпати».
– Дуже сильна команда. Я дивився їхні останні ігри, вони мені дуже сподобалися. Особливо з «Шахтарем». Я думав, що сьогодні буде набагато важче.

– Рахунок по грі?
– Більш справедливим був би нічийний підсумок. Вважаю, що своїм бажанням і напором в кінці гри, коли команда з останніх сил пішла вперед і змусила таки помилитися суперника, на очко ми заслужили.

– Якщо абстрагуватися від результату, грою своєї команди ви задоволені?
– Тільки в другому таймі. В першому ми повністю провалили установку на гру, у нас нічого не виходило. Інша справа, як ми зіграли по перерві. Як я вже казав, це були два різних тайми. Тому грою в цілому я не задоволений.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: