Роман Толочко: "Серед юних карпатівців є перспективні хлопці"

09 липня 21:15
Переглядів: 388
толочко

Головний тренер тернопільської «Ниви» Роман Толоко після матчу з юніорською командою «Карпат» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром львівського клубу.

– Гра пройшла за великої нашої переваги, але мене це не здивувало. Ми знали, що нашими суперниками будуть зовсім юні футболісти, багато з яких лише закінчили дитячі футбольні школи. До того ж команда лише формується. Так, ми виграли переконливо і по грі, і по рахунку, але скажу без дипломатії, що у цій команді «Карпат» є талановиті гравці з великим потенціалом. І в мене немає сумнівів, що в них хороше майбутнє, звісно, за умови, що вони самовіддано працюватимуть на кожному тренуванні. Що ж до нашої команди, то ми також лише формуємо новий колектив – у нас грало багато гравців, з якими ми наразі ще не заключили контракти, тож вони лише потенційно є гравцями «Ниви». Сьогодні ми зіграли ніби то непогано, але як я вже казав, суперник все ж був надто молодий, щоб робити по цій грі серйозні висновки. До речі, повністю установку на гру ми не виконали. Перед грою ми просили бути максимально зібраними в обороні і не пропустити жодного м’яча. Як бачите, це нам не вдалося – один гол «Карпати» таки забили. Думаю, наступний наш матч, у якому ми зіграємо проти луцької «Волині», дасть нам можливість отримати відповіді на більшість питань щодо можливостей та потенціалу тих гравців, яких ми зараз переглядаємо. 

– Що ви скажете про умови роботи в «Ниві» і які завдання стоятимуть перед командою у новому сезоні?
– Умови нормальні. Керівництво робить усе, аби футболісти та тренери могли повністю зосередитися власне на футболі. Тож нам залишається лише добре працювати. Що ж до завдань на новий сезон, то наразі розмови на цю тему ще не було. Але вона обов’язково відбудеться вже ближче до старту чемпіонату. Та вже зараз я скажу, що «Нива» не вестиме боротьбу за виживання. Отримати пряму путівку у Другу лігу або боротися за право грати у перехідних іграх в наші плани точно не входить. Завдання перед командою стоятимуть значно серйозніші – які саме, буде озвучено перед першою офіційною грою.

– Сьогодні проти «Ниви» у складі юніорів «Карпат» грав ваш молодший син. Як ви оцінити його гру і чого чекаєте від нього у футболі?
– Роман якраз відноситься до тих гравців «Карпат», які щойно закінчили клубну СДЮШОР і лише починає свій шлях у серйозному футболі. Для нього це був перший матч за нову команду і зрозуміло, що він, як і решта новачків команди Андрія Тлумака, трохи хвилювався. Через це показав не усе, що може, але в «Карпатах» працюють кваліфіковані тренери і раз вони його взяли у свою команду, значить бачать у ньому потенціал. Сподіваюся, що їм вдасться його у ньому розкрити, але звичайно, все перш за все залежатиме від самого Романа. Я йому про це говорю кожен раз. Як батько, звісно, тішуся, що син залишився у клубній системі і має шанс стати справжнім професіоналом у такому клубі, як «Карпати», тим більше, що я сам багато років віддав цій команді і як футболіст, і як тренер. Тож маю надію, що син з часом також стане гравцем першої команди. Знаю, що цього хочу не лише я, а й він також. Але для цього йому треба ще дуже багато працювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: