Роман ТОЛОЧКО: "Тіаго має нюх на гол"

21 листопада 15:06
Переглядів: 344
Default Image

По завершенні матчу молодіжної першості у Запоріжжі між місцевим «Металургом» та «Карпатами», в якому гості святкували перемогу з рахунком 0:2, тренери команд Володимир Хохлов і Роман Толочко поділилися своїми враженнями від гри.

Володимир Хохлов:

– Перш за все скажу, що «карпати» отримали заслужену перемогу, а рахунок повністю відповідає тому, що відбувалося на полі. До речі, скажу, що газон, на якому грали команди, лише зовні має привабливий вигляд, а насправді він доволі низької якості. Втім, я в жодному разі не шукаю виправдання нашій поразці у ньому. Ні, просто сьогодні суперник практично у всіх компонентах був кращим. Зокрема, мої хлопці в обороні наробили дуже багато помилок. І якби «Карпати» реалізували хоча б третину з них, рахунок був би значно більший. Не набагато краще ми зіграли і в нападі. У нас мало що виходило у передній лінії. Тому те, що ми так і не забили, цілком закономірно.

До своєї команди у мене є чимало претензій. Зокрема, деяким гравцям елементарно бракувало мотивації. Це стосується тих, хто тренується з головною командою, а до нас приходить лише на ігри. От і виходить, що від цих футболістів ми отримуємо не підсилення, якби це мало бути, а навпаки, ослаблення.

Щодо «Карпат», то скажу, що команда мені подобається. Я давно слідкую за цими хлопцями, адже з деякими з них мені довелося попрацювати, коли я був у Львові. Вважаю, вони помітно додали у майстерності. Особливо мені до вподоби Ярослав Мартинюк. На мою думку, він вже цілком готовий грати в основному складі. На останок хочу побажати «Карпатам», як молодіжній команді, так і головній, вдалих виступів у наступних іграх.

Роман Толочко:

– Ми впевнено почали матч і практично всі 90 хвилин контролювали гру. Ми доволі швидко забили м’яч і ще до перерви мали кілька перспективних моментів, аби збільшити перевагу в рахунку. Хоча разом з тим після забитого м’яча хлопці трішки заспокоїлися, віддали ініціативу супернику. І хоч і запоріжці біля наших воріт нічого аж надто серйозного створити не змогли, але все-таки ми частково «відпустили» хід гри. Перед матчем я наголошував, що треба контролювати м’яч, взяти ініціативу в свої руки. Другий, як і перший тайм, ми почали впевнено і продовжували грати першим номером. Створили пару моментів, але то воротар виручав суперника, то ми не точно грали у заключній фазі атаки. Правду кажучи було легке побоювання, бо у попередніх виїзних матчах ми на останніх хвилинах пропускали. Тому сьогодні я радий, що цього разу в кінці вже ми забили другий м’яч і довели гру до логічного завершення.

Щодо Тіаго, то досить важко сказати щось по його грі, бо він довго не грав, відновлювався після травми. Втім, помітно, що гравець має нюх на гол і націлений постійно на ворота. Як на мене, то йому потрібно більше ігрової практики, щоб побачити усе на що він здатний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: