Роман Толочко: "У "Ниви" достатньо відповідальних матчів попереду"

17 травня 18:37
Переглядів: 277
Толочко

Головний тренер тернопільської «Ниви» Роман Толочко поспілкувався із журналістами після поразки своєї команди від ФК «Полтава» 3:0.

- Важко коментувати такий матч, тому що вважаю, що рахунок не по грі, якщо так детальніше розібрати. Ясно, що ми сприйняли поразку 0:3 важко, але факт є факт. Проте ми рухаємось вперед. У нас достатньо відповідальних матчів попереду. У всіх трьох іграх потрібно заробляти очки. Для того щоб команда відчувала себе на багато впевненіше в психологічному стані, оскільки після такого матчу трохи важкувато. Ми розберемо детальніше цю гру, і спокійно будемо рухатися далі.

- Якось не звично бачити «Ниву» (Тернопіль) у нижній частині турнірної таблиці. Це колись була команда Вищої ліги з великими традиціями. Тепер ФК «Тернопіль» попереду, а ФК «Нива» - внизу. З чим це пов'язано?

- Мені важко коментувати. Я не багато часу очолюю «Ниву», але знаю її традиції. Коли ще сам був гравцем і грав в Тернополі, то було завжди важко. Різні бувають часи, в різних ситуаціях опиняються команда. Ми будемо робити все, щоб футбольний клуб «Нива» повернув свої традиції, щоб вона не просто грала у Першій лізі, а ставила перед собою серйозні цілі.

Дуже мало залишилося команд на західній Україні, не хочеться втрачати таку команду як «Нива» (Тернопіль), а хочеться щоб навпаки з кожним роком вона прогресувала.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: