Роман Толочко: "Від гравців "Ниви" вимагатиму тільки агресивного футболу"

02 травня 20:30
Переглядів: 504
Толочко

Роман Толочко, новий головний тренер тернопільської «Ниви», поспілкувався з журналістами після поразки свої команди від «Нафтовика-Охтирки» 2:1.

- По-перше, почну з того, що я був призначений головним тренером буквально за два дні до початку цієї гри. В нас так склався календар, що потрібно провести два виїзди, «Нафтових» і «Миколаїв», дуже відповідальні ігри. Звичайно, що за два дні важко познайомитись з командою і хлопцями. Тому знайомились під час поїздки. Щось планували, щось вдалось, щось ні. Можливо на нас вплинув швидкий гол на 5 хв. Детальніше ми ще розберемо, бо нам дуже легко забивали м’ячі, без боротьби, без агресії. Можливо десь перший м’яч вплинув, потім другий так раптово, якщо не помиляюсь на 25 хв. Десь це нас трошки збило і наші плани рухнули. Забили ми м’яч у відповідь. А так по другому таймі, за виключенням пари моментів, була рівна гра, без гольових моментів з кількома ударами. Нас чекає не менш важлива гра в Миколаєві. Тому ми прикладемо максимум зусиль щоб досягнути для нас хорошого результату і повернутись додому в гарному настрої.

- Чому перший і другий тайм так відрізнялись?

- Мені важко судити. В другому таймі обидві команди не так агресивно грали. Можливо вплинула погода. Але я не бачив, щоб була сильна жара. Я можу судити за команду «Нива» Тернопіль, в яких вона кондиціях, якому фізичному стані. За два дні дуже мало інформації можна отримати. Тільки те, що побачив на тренуваннях.

Від своєї команди буду вимагати тільки агресивного футбол. Так  очки не заробляються. В плані: на останніх хвилинах ти програєш, то треба додавати, треба включати «режим запасу» для того, щоб вижати з себе максимум. Я і команді сказав після закінчення матчу: «Що очки так не здобуваються!».

Звичайно, мені як тренеру і керівництву, хотілося б здобути кращий результат, хоча б очко. Трошки образливо, але будемо рухатися вперед. У нас багато молоді, є досвідченні гравці. От нам і треба  десь докупки зліпити оті моменти. Є багато дитячих помилок. Хочеться щоб було більше солідності. Щоб було видно, що це команда яка розуміє і хоче чогось досягнути. Це для мене дуже важливо. Не просто так грати футбол у Першій лізі, а чогось досягнути. Щоб вони росли як футболісти, щоб вони заявили про себе, щоб рухались дальше. Не ставити перед собою цілей і просто так грати, думаю, не має ніякого сенсу.

- Чи є у Вас ресурси для підсилення гри замінами?

- Думаю вони є, але ті ресурси досить молоді і треба чекати. Молодим хлопцям треба дати час і розкрити їх. Ми будемо намагатись це робити. Гру треба підсилювати, особливо замінами. Не може гравець виходити на заміну і грати гірше ніж той хто грав в основному складі. Так він може десь губитись, але своїм бажанням повинен додати агресії і впевненості. Молодь є, але потрібен час. Хоча хочеться щоб це було як найшвидше. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: