Роман ТОЛОЧКО: «Все вирішила краща реалізація моментів гравцями «Карпат»

10 квітня 08:54
Переглядів: 478
Default Image

По завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» та «Іллічівця» тренери обох команд, Роман Толочко і Олександр Волков, поділилися своїми враженнями від гри.

Роман ТОЛОЧКО
(старший тренер молодіжки «Карпат»)

– В цілому гра видалася для нас досить важкою. Команда суперника нам не дозволяла вести гру так, як би нам цього хотілося. Однак і ми також винні в тому, що в першому таймі у нас мало що виходило. В багатьох епізодах наші гравці не догравали до кінця і тому не вдавалося створювати гострі моменти біля воріт гостей. Другий тайм виявився більш цікавим. З нашої сторони було більше і агресії, і завзяття. Не можу сказати, що рахунок сьогодні повністю є логічним, але вважаю, що на перемогу ми все ж заслужили.

– Сьогодні незвично для «Карпат» було багато гри верхом. 
– Так, гри верхом дійсно було забагато. Не знаю, можливо, суперник нас змусив так діяти, але ми не планували так грати. Я в перерві сказав хлопцям, що в першому таймі занадто багато гри верхом і до того ж ми її майже всю програли. Тому в другій половині ми намагалися грати низом, почали включати фланги і одразу стали виникати моменти. В результаті третій м’яч ми саме і забили після флангової передачі. Було ще кілька моментів. Так що другий тайм сильно відрізнявся від першого в кращій бік.


Олександр ВОЛКОВ
(старший тренер молодіжки «Іллічівця»)

– Перш за все я хочу привітати «карпати» з перемогою. Але рахунок, я вважаю, не зовсім по грі. У першому таймі в нас було два хороших флангових простріли, але ніхто не зміг їх замкнути. В другій половині також були моменти. Але якщо не забивати з лінії воротарського майданчика, то немає про що говорити. Як тоді можна досягти позитивного результату? Ну а пропущені м’ячі - це наші помилки при стандартах. Гравці неуважно зіграли і це призвело до того, що гравець команди суперника першим був на м’ячі. А до цих стандартів призвело те, що ми десь робили необов’язкові втрати м’яча, а десь припускалися не зовсім обов’язкових фолів. А ще ми дали супернику відчути свою гру. І все ж рахунок міг бути нічийним, якби наші гравці зіграли більш зібрано при завершенні атак.

– За рахунку 1:1 ваші хлопці не відійшли назад, а продовжували шукати шанс в атаці. Вас нічия у гостях не влаштовувала? 
– Ми на кожну гру виходимо, як на фінальну. Незважаючи на те, де ми граємо – вдома чи у гостях, ми завжди своїх гравців налаштовуємо тільки на перемогу. Звичайно, зараз, коли гра вже закінчилася і ми її програли, нічия нас би влаштувала. Але в процесі гри, коли ти відіграєш пропущений м’яч, хочеться більшого. Однак реалізувати свої моменти нам не вдалося. На відміну від «Карпат», які змогли спочатку забити після стандарту, а потім і після флангової передачі. Так що сьогодні все вирішила реалізація моментів гравцями «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: