Роман Толочко: "Задоволений і грою, і результатом"

18 квітня 08:30
Переглядів: 177
Толочко

Роман ТОЛОЧКО, старший тренер ФК «Карпати» (U-19)

«Одразу скажу, що задоволений і грою, і результатом. Особливо мене потішило, як ми зіграли у першій половині зустрічі. З перших хвилин взяли під свій контроль м’яч і до перерви диктували супернику свої умови. За перші 45 хвилин гри «Шахтар» створив лише один момент, але в тому епізоді нас врятував наш воротар Віталій Данилів.

Мені сподобалося, як команда діяла до перерви, особливо, коли врахувати, що ми грали у гостях та ще й на штучному полі. Але мені дивно, чому у середині квітня гра проводилася не на натуральному газоні. Так, поле однакове для обох команд, але грати на штучному газоні за температури повітря більше 20-и градусів тепла дуже не просто. Треба було бачити ноги гравців після матчу...

Другий тайм «Шахтар» розпочав, додавши у русі. Це дозволило донеччанам на якийсь час перехопити ініціативу. Ми ж припустилися двох помилок в обороні, що призвело до забитих м’ячів у наші ворота. Але після того, як рахунок став 0:2, ми знову почали грати в той футбол, про який домовлялися на установці. І це принесло результат. Переграючи на швидкості оборону «Шахтаря» на флангах, ми ледь не в кожній атаці почали створювати небезпечні моменти. На жаль, не кожен раз вдавалося забити, але два голи ми таки забили.

Не можу не сказати добрих слів на адресу кожного з моїх гравців. Можливо хтось скаже, що я переборщив, але хочу порівняти наш матч проти «Шахтаря» із поєдинком Ліги Європи «Ліверпуль» – «Боруссія» (Дортмунд), який відбувся у четвер. Звісно, рівень футболу співставляти не можна. Але самовіддача, бажання і готовність до кінця боротися за позитивний результат у моїх підопічних ні на йоту не поступалися аналогічним показникам у англійських футболістів», – підсумував Роман Любомирович.