Роман Ярий: "Гратимемо лише на перемогу"

11 грудня 14:52
Переглядів: 84
Роман Ярий

Сьогодні лідер обласного аматорського футзального чемпіонату "Епіцентр К" проведе матч-відповідь попереднього етапу Кубка України. До Івано-Франківська завітає київська "Манзана". Напередодні гри передматчевий коментар дав граючий тренер франківської команди Роман Ярий.

- Як розцінюєте шанси суперників на успіх та чим плануєте здивувати київських гостей у матчі-відповіді?

-  Дивувати гостей напевно будемо своєю витримкою, рівнем майстерності, напрацюваннями та налаштованістю на  гру. Хоча чимось здивувати людей, які грали свого часу в вищій та першій лізі українського футболу, дуже складно. Ми ще в першому матчі створили для них декілька несподіванок. Я так скажу, тоді рахунок був не по грі. Не заслуговували на таку поразку. 

Звичайно завтра гратимемо лише на перемогу. Завдання для нас ускладнилося і тим, що дискваліфікований провідний гравець команди Ігор Кушецький. Але будемо старатися його замінити в цьому матчі та пройти далі в розіграші Кубка України.

Нагадаємо, що матч Епіцентр К - Манзана (Київ) відбудеться 11 грудня в Муніципальному ФОЦ (вул. Симоненка) м.Івано-Франківська. Початок о 17:00. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: