Роман Ярий: "Хочеться побажати всім миру і злагоди на Україні"

23 березня 15:03
Переглядів: 82
Роман Ярий

Вже сьогодні "Ураган-2" розпочне свої витупи на другому етапі змагань у Першій лізі України з футзалу. Перед старттом вдалось поспілкуватись із спортивним директором команди Романом Ярим.

- Оцініть виступ Вашої команди на першому етапі змагань?

- В цілому, тренерський штаб другої команди оцінює виступ на першому етапі на «добре». В команді зібрався боєздатний молодий колектив, гравці якого згодом можуть вирости в професіоналів. Матчі добротного рівня команд Першої ліги дають можливість оцінити молодь з усіх сторін підготовки - тактичної, фізичної і психологічної. Сформувати психологію переможців у молодих гравців дуже важко, але ми працюємо в цьому напрямку досить інтенсивно.

- Яка гра запам’яталась найбільше?

- Таких матчів було декілька - це матч на Кубок України в Кривому Розі, два домашніх матчі з "ІнБев" Житомир та "Апперкот" Ковель. Усі вони залишили свій слід у нашій пам'яті. Поразка в Кривому Розі нас загартувала до наступних перемог. Матч із житомирською командою ми почали не дуже впевнено, оскільки десь наша молодь злякалась досвідчених гравців "ІнБев", але після перших хвилин хвилювання ми опанували себе і довели матч до закономірної перемоги. Матч з "Апперкотом" складався на нашу користь, але вимушена пауза, пов'язана із заміною воротаря суперника на п'ятого польового, пішла нам не на користь. Здавалося, що ми впевнено доведемо матч до перемоги, а в кінці ще трохи і примудрились би зіграти внічию. Можемо тільки подякувати своєму голкіперові за те, що відбив 10-метровий за 20 секунд до закінчення матчу.

- Що можете сказати про команди, з якими будете змагатись у групі?

- Давайте розпочнемо з "ІнБев" та "Лукаса", з якими ми мали змогу зустрічатися. Правда, з "Лукасом" ще в минулому сезоні на Кубок України грали. "ІнБев" - дуже хороша футзальна команда - досвідчені гравці разом з молоддю складають небезпеку для будь-якого суперника. Вони вміють варіювати тактику, всі технічні гравці, що сподобалось, це те, що грають в обдуманий футзал, нікуди не б'ючи м'яч. "Лукас" ми маємо змогу переглядати з інтернет-записів на їхньому сайті, слідкуємо за ними. Можемо відмітити вмілу руку граючого тренера Валентина Валентиновича Цвєлих, який своїми бомбардирськими якостями надихає підопічних до перемог. Команда виросла на очах у порівнянні з минулим сезоном - недарма вони явні лідери Зони "Центр". "Одеса" також хорошого рівня команда, за якою ми також спостерігали з інтернет-записів. Вони здобули ряд перемог з хорошими командами рівня Першої ліги, перемогли "Лукас" в рідних стінах. Завжди Одеса мала в своєму складі як досвідчених гравців, так і перспективну молодь, які вміють грати на результат. Тому ми передбачаємо запеклу боротьбу за 1-2 місця в другому етапі чемпіонату.

- У якому стані Ваша команда підходить до другого етапу?

- Про нюанси підготовки ми не будемо розповідати, але смію запевнити, що ми в хорошому як психологічному, так і фізичному стані підійдемо до матчів другого етапу. Ми вивчаємо суперників, самі вдосконалюємо тактичні побудови гри, тренуємося в звичному режимі з подвійною енергією. Кожному нашому гравцю хочеться себе проявити.

- Ваші побажання гравцям, організаторам та уболівальникам на другий етап?

- Найперше, хочеться побажати всім миру і злагоди на Україні, щоб ми мали можливість жити тільки емоціями улюбленої гри - футзал, щоб уболівальники приходили на трибуни і підтримували своїх улюбленців. Організаторам бажаємо провести другий етап та й в цілому чемпіонат без вимушених збоїв у календарі і на високому організаційному рівні. Вболівайте за футзал - видовищну і динамічну гру!!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: