Роман Ярий: "Надіємось на перемоги в наступних матчах"

29 січня 16:03
Переглядів: 117
епіцентр ярий

Головний тренер «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) Роман Ярий прокоментував поразку своєї команди у грі з «Епіцентр К3» (Київ)

- Загалом підсумковий результат негативний для нашої команди. Але ми провели хороший матч із змістовною грою, особливо в першому таймі. Ми створили п'ять гольових моментів, та на жаль їх не реалізували. В першій зміні другого тайму помилка при допомозі один одному приводить до другого взяття воріт. Третій гол ми пропустили, граючи в меншості, після необов'язкового вилучення Томина. Наша ж гра з п'ятим гравцем ще далека від досконалості.

5:1 підсумок гри, який не дає поки що нам зачепитись за зону плей-офф. Але надіємось на перемоги в майбутніх матчах і на те, що в кінці регулярного чемпіонату ми поборемось за один з комплектів нагород. Дякуємо за підтримку та теплі слова в наш адрес!