Роман Ярий: "Необхідно боротися за місце у плей-оф"

30 січня 07:49
Переглядів: 196
Ярий

Головний тренер «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) Роман Ярий прокоментував поразку своєї команди у грі з «Епіцентр К3» (Київ).

- Ми доволі серйозного готувалися до сьогоднішнього матчу, так би мовити, «епіцентрівського» дербі, але десь недооцінили суперника. Перший тайм в цілому складався нормально: створили декілька гольових моментів, пропустили після розіграшу штрафного перед тим необов’язково помилившись. Під час штрафного ми йшли «читати» суперника, а потім хотіли його наздогнати, але це практично нереально. Жук здорово розвернув нашого захисника і пробив п’ятою. В цілому ключовий момент матчу – видалення нашого гравця, хоча у першому таймі можна було вилучити Шуста за відмашку в обличчя. Судді вчинили на свій розсуд, бо там Шуст, а тут Томин. Є дві різниці, коли є досвідчена людина з довгою кар’єрою, яку знають, а є гравець, який ще не пограв на певному рівні. За 20 секунд до кінця цих двох хвилин ми пропустили третій ключовий м’яч, який дуже вплинув на результат матчу. Зараз є негативні емоції в плані того, що ми недопрацьовуємо. Ми багато робимо на словах, але недопрацьовуємо в ігрових моментах – ось у чому біла. Наша прикрість у тому, що не реалізовуємо власні моменти. Начебто готувалися-готувалися, а тут таке… Зараз необхідно боротися за місце у плей-оф, щоб надалі чогось бути вартими у цій Першій лізі. Якщо не боротися за вихід у плей-оф, то значить, що цієї команди тоді не потрібно – ось і все.

- Ваші підопічні загалом вдало провели перший тайм, але у його середині друга четвірка киян переломила хід гри. Ви не були готові, що суперник підніме темп гри чи є якісь інші причини?
- Суперник спочатку давав грати від середини, а потім почав пресингувати. Ми готувалися до пресингу з боку опонентів, переглядали їхні минулі ігри, наприклад, як вони грали і «витискали» «Юні-Ламан». Це, знову ж таки, доля недооцінки, що суперник в той чи інший момент зіграє не так, як нам потрібно, а по-своєму і ми до цього стаємо не готові. Ми погано виходимо з пресингу і виводимо м’яч у передню лінію, тому все так і вийшло.

- Ваш склад поповнили Василь Баланик і Назар Швед, які сьогодні одразу отримали багато ігрового часу. Як оціните їхній дебют?
- Були поодинокі помилки, але усі помиляються. Кінцевий результат поганий, але в цілому дебют нормальний. Одразу влитися у нову команду і грати в основі не завжди вдається. Вони мають свій стиль, а ми свій. Вивчити усі напрацювання, які ми маємо, одразу важко. Але хлопці стараються. Назар і Василь здорово відіграли в задній лінії. Назар взагалі вибив м’яч з порожніх воріт. Думаю, що вони матимуть багато ігрової практики і можливо повернуться в «Ураган». Грати в Першій лізі і першості області – це грандіозна різниця. Грати один матч проти «Віза-Вторми» - в сезоні цього мало. Зараз у Першій лізі такий набір команд, що практично всі клуби рівноцінні. Наймайстерніша команда – «Епіцентр К3». Я цього не приховую і завжди це говорив. Вони мають як досвідчених, так і більш молодих гравців, але проти них можна грати. З перших хвилин було видно, що вони нас поважають. Вибудовуючи свою гру виходу з пресингу, суперник дозволяв нам доходити до центру, а значить вони також готувалися до нас. Ну і сьогодні їм більше пощастило.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: