Роман Зуб: "Було видно, що хлопці заряджені"

20 вересня 15:41
Переглядів: 107
зуб чижевський

Після впевненої перемоги дублерів львівських "Карпат" над однолітками з "Олександрії", тренер молодіжки Роман Зуб відповів на запитання офіційного сайту клубу.

- "Карпати" пропустили вже на другій хвилині. Не було у вас думки, що знову команду чекатиме невдача?

- Перед матчем до нас прийшли головний тренер Ігор Йовічевіч і спортивний директор Юрій Беньо. Вони сказали, що є таке відчуття, наче сьогодні усе буде добре і команда нарешті виграє. Звичайно, після пропущеного гола, десь така прикра думка закралася, але дуже швидко вона зникла. Хлопці - молодці, було видно, що вони зарядженні. Так, були і помилки, але вони мусять на своїх вчитися. По-інакшому поки не виходить.

- Перед матчем ви дуже активно налаштовували Савошка на те, щоб він забив гол...

- Так, я просив його відкриватися, використовувати вривання у глибину, за спину Захарківа. Так і сталося - він отримав передачу, забив гол, потім ще один.

- На матч вийшло чимало хлопців із поголеними головами. Це їхня ініціатива?

- Їхня. Ми, тренери, переживаємо і вони теж. Усі розуміли, що вже нікуди відступати, десь нас мало прорвати. От з Луганськом другий тайм в нас вийшов дуже непоганий, зараз теж.

- На цьому піднесенні уже й самі гравці мають повірити у те, що вони здатні на більше...

- Не треба забагато про це думати. Луцьк зараз поступився в Києві, вони розізлилися, тож на нас чекає не проста гра наступного тижня. Але і ми мусимо додати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: