Роман Зуб: "Ми сподівалися на зовсім іншу гру"

25 липня 20:30
Переглядів: 273
зуб чижевський

Тренер молодіжного складу «Карпат» Роман Зуб по завершенні матчу першості України проти дніпродзержинської «Сталі» відповів на питання Інформаційного центру клубу. 

– Романе Івановичу, чому знову програли?
 
– Та я б не сказав, що поступилися по грі. Так, була не така швидка гра. Нам просто не вистачило агресії попереду. Саме про неї ми і говорили на передматчевій установці.
 
– Маєте на увазі спортивну агресію?
 
– Протягом тривалого періоду цей компонент ми тренували і на зборах у Словенії виглядали в аспекті агресії дуже непогано та й гра команди нас обнадіювала. Що зараз відбувається – дуже важко сказати.. Але ми спокійні, продовжуємо працювати і ніякої трагедії з цього не робимо. Також позначається частково той факт, що нам на матчі дають гравців з першої команди. Справа в тому, що у нас найбільше навантаження у вівторок, а в них – у середу. Відповідно їм бракує трохи свіжості. Хоча сьогодні всі старалися, претензій немає, але, як я вже казав, не було агресії.
 
– Гол самі собі «привезли»…
 
– Є таке слово «фортуна»… Її нам сьогодні бракувало. Хоча ми також мали свої моменти, треба було їх реалізовувати, але не вдалося цього зробити. А супернику натомість пощастило, хоча моментів у них було менше. Не вистачає концентрації наприкінці моменту, коли треба полізти, «вигризти» і забити. Думаю, що питання ще й в психології – треба забити і буде набагато легше. Після матчу в Харкові ми проаналізували гру і прийшли до висновку, що причиною поразки стало перевантаження на зборах, від якого команда ще не відійшла. Цього тижня ми навантаження дещо зменшили, але свіжість так і не з’явилася. Тому, напевно, свою роль все-таки зіграла психологія. Ми сподівалися на зовсім іншу гру в перших матчах і на протилежний результат тому, який отримали. Команда перегоріла, а воно дало, що хлопці не могли два тайми нормально бігати. Після гри футболісти сказали мені, що в другому таймі їм було фізично легше, ніж в першому. Психологія – річ тонка, тож будемо розбиратися. 
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: