Роман Зуб: "Нічия повністю закономірна і справедлива"

02 листопада 11:51
Переглядів: 76
зуб чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Зуб поділився своїми враженням з Інформаційним центром клубу від гри своїх підопічних у матчі 11-го туру першості України проти луганської «Зорі», який закінчився безгольовою нічиєю – 0:0.

«Дуже хороша вийшла гра, причому з обох сторін. Я задоволений тим футболом, який показали мої хлопці, але й «Зоря» мені також сподобалася. У суперника в складі чимало здібних хлопців, але це мене не здивувало – луганський футбол в усі часи виховував вправних гравців.

Гра вийшла інтенсивною, команди діяли компактно, на високих швидкостях. Було дуже багато боротьби, ніхто з суперників ні в чому не хотів поступатися опоненту. «Зоря» мала в другому таймі кілька хороших моментів, але Рома Підківка нас врятував. А в самому кінці гри вже ми могли вирвати перемогу, але знову вдало зіграв воротар, цього разу вже «Зорі». Так що нічийний рахунок повністю закономірний і справедливий. 

Моментів було мало і в нас, і в них. Але зараз такий футбол, у порівнянні з тим, що ми бачили ще зовсім недавно, він дуже сильно змінився. Зараз треба вміти терпіти, намагатися не дати нічого створити супернику і в той же час важливим є вміння реалізувати ті нечисленні моменти, які вдається створити самому. Я розумію, що глядачі люблять дивитися футбол, коли обидві команди мають велику кількість гольових моментів і за матч забивається по кілька голів. Але зараз на полі дуже багато боротьби і виграти виключно за рахунок роботи з м’ячем та правильно обраної тактики не можливо. Необхідно ще й проявляти характер, всі 90 хвилин дотримуватися ігрової дисципліни і весь матч діяти з максимальною концентрацією. 

Саме так грали сьогодні і ми, і наш суперник. Тому ще раз наголошу, що я дуже задоволений грою своєї команди і вважаю, що ми продемонстрували якісний футбол. Що ж до результату, то звичайно ми хотіли перемогти і все можливе робили для цього, але й суперник зіграв також на високому рівні. Тому нічия справедлива і обидві команди можуть занести сьогоднішній матч до свого активу», – сказав Роман Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: