Роман Зуб: "Рахунок гри цілком закономірний"

01 травня 20:35
Переглядів: 236
Зуб

Карпатівська молодіжка здобула свою четверту перемогу поспіль. Після сьогоднішнього матчу проти маріупольського «Іллічівця» на полі стадіону «Ювілейний» у Новоолександрівці, що на Дніпропетровщині, тренер молодіжки «Карпат» Роман Зуб дав коментар офіційному сайту клубу. 

«Ми знали, що «Іллічівець» має хорошу командну швидкість і його гравці є фізично витривалими. Це завжди характеризувало команди Миколи Павлова. Тому до сьогоднішнього матчу ми готувалися з врахуванням саме цих нюансів. 

Головною установкою було не поступитися супернику в бажанні і командній самовіддачі. Загалом можна сказати, що з установкою майже усі гравці з своїми завданнями впоралися. Є окремі моменти, зокрема, Андрій Єлсуков зіграв не зовсім так, як ми домовлялися, але цьому є пояснення. Він вперше вийшов на гру у стартовому складі на позиції під нападаючим. До цього він лише два рази по кілька хвилин грав на ній, а раніше його місце було в центрі оборони. Тому немає нічого дивного, що у нього сьогодні не все вийшло, але я Андрія бачу саме в передній лінії і вірю, що на цій позиції він буде найбільш корисним для команди.

Ми на тренуваннях вчимося застосовувати високий пресинг. Але сьогодні установки саме так грати не було. Напевне хлопці самі розуміли, що за такої погоди немає сенсу бігати туди–сюди по 70 метрів, а той більше. Тому, аби зекономити сили, й намагалися увесь час відібрати м’яча у суперника на його половині поля. Та й загалом це моя філософія футболу – чим швидше розпочинати свою атаку. Тому ми при позиційних атаках подовгу м’яч не розігрували, а весь час старалися якомога швидше доставити його поближче до воріт суперника.

Задоволений я сьогодні і грою в обороні. Захищалися ми зібрано, усі хлопці не втрачали концентрацію. Саме тому ми майже нічого не дозволили створити супернику в атаці. За увесь матч «Іллічівець» мав лише один момент і то після стандарту. Тож рахунок гри цілком закономірний», – підсумував Роман Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: