Роман Зуб: "У поразці винна вся команда"

01 березня 09:30
Переглядів: 188
Зуб

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» U-21 Роман Зуб прокоментував Інформаційному центру клубу гру своєї команди у 15-му турі першості України проти донецького «Металурга». 

«Коментувати майже нічого, бо важко щось сказати про гру, коли ти вже на 18-й хвилині «гориш» 0:2, а обидва голи пропускаєш після просто таки неймовірно прикрих помилок воротаря. Але я не хочу у поразці звинувачувати виключно нашого голкіпера Івана Сілецького. Така вже воротарська доля – кожен, хто стоїть у рамці, через це проходить і подібних «ляпів» ще жоден з голкіперів у своїй кар’єрі не зміг уникнути. Та й зрештою так, помилився воротар, але ж перша результативна атака суперника, наприклад, розпочалася з того, що «обрізався» Ігор Поручинський. А візьмемо третій гол. Немає слів, удар у гравця «Металурга» вийшов шедевральний – такі голи можна дивитися безліч разів. Але ж у мене питання до своїх футболістів: чому ніхто не пішов на підбір і в результаті наші ворота розстрілювали без найменшого супротиву. А достатньо було просто висунутися комусь йому назустріч і він би на удар по воротах швидше за все не відважився. Тому як завжди, у будь-якій програній зустрічі, винна вся команда. 

Зрештою, ми пропустили чотири м’ячі, але ж і не використали чимало моментів, які створили. Грисьо не забив при рахунку 0:0, Страшкевич з лічених метрів не попадає у ворота при 0:2... А попади – стало б 1:2 і хто знає, щоб було далі. Та й у другому таймі ми мали три–чотири хороших моменти, але знову реалізація була на тому ж рівні. 

Перед грою у нас виникли проблеми кадрового характеру. Зокрема, травмовані Грось, Михайловський, Савошко, Дударенко... У підсумку у нас сьогодні в центрі оборони грав опорник Макогон, а крайній захисник Маркович вперше у житті діяв у лінії півзахисту. 

Не можу не сказати і про суддівство. За рахунку 0:1, як на мене, було пенальті у ворота «Металурга», але... Та й ще було чимало епізодів, щодо яких у мене до арбітра є питання. Зрештою, всі вони зводяться до одного: чому одні й ті ж дії з нашої сторони трактуються, як порушення правил, а коли аналогічно грають гравці «Металурга», від суддів ніякої реакції. Але все це футбольна лірика, бо в будь-якому разі, коли ти програєш 0:4, то в першу чергу треба розбиратися в собі самому», – сказав Роман Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: