Роман Зуб: "Умови в Словенії прекрасні"

27 червня 08:13
Переглядів: 147
Роман Зуб

Молодіжна команда «Карпат» чи не єдиний представник українського чемпіонату, який літню підготовку проходить за кордоном, у просто таки розкішних умовах. І справа тут не лише в якості проживання, але й у тому, що молоді футболісти мають можливість постійно перебувати у полі зору Ігоря Йовічевіча, адже він регулярно залучатиме талановитих клубних вихованців до матчів першої команди. Про те як живеться дублерам у Словенії офіційному сайту розповів керманич команди Роман Зуб. 

«Умови тут прекрасні: готель, харчування, поля – все є для повноцінної роботи на зборах. Ми знали раніше про те, що клуб має намір відправити нас на збори за кордон, але йшлося про Польщу. Інформація про те, що перша команда бере нас з собою стала для команди дуже приємною несподіванкою». 

«Тренери першої команди регулярно забирають до себе наших гравців. Так, для нашої роботи це трохи некомфортно, адже іноді доводиться змінювати націленість тренувань, але ми до цього звикли. Та тут треба говорити про інше – тренування у першій команді для хлопців є просто таки божевільним стимулом. Вони отримують такий досвід, який нічим не можна замінити». 

«У другому таймі проти «Црвени Звезди» на поле вийшло дуже багато молодих хлопців. Можу сказати, що вони непогано себе проявили, мали три-чотири стовідсоткові моменти, але не змогли їх реалізувати. Відчувається, що їм трохи бракує досвіду. Але нічого, на цьому вчаться» – підсумував Роман Зуб.

Нагадаємо, що в суботу молодіжна команда «Карпат» проведе свій перший спаринг проти бронзового призера чемпіонату Словенії ФК «Домжале».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: