Роман Зуб: "В одну мить команда просто зупинилася"

15 травня 22:16
Переглядів: 288
зуб чижевський

Після прикрої поразки від луганської «Зорі» тренер молодіжного складу ФК «Карпати» Роман Зуб поділився своїми враженнями. 

«У нас були і кадрові проблеми, і грали ми на штучному полі, але все ж по першому тайму важко було це помітити. Ми один гол забили, могли забити ще і закрити гру. А от по перерві, в одну мить, уся команда просто зупинилася. Ось тут вже штучне поле зіграло свою роль, адже на синтетиці працюють зовсім інші групи м’язів. Стоїш біля бровки, кричиш-кричиш і розумієш, що команда просто некерована. Що б ти не робив... Якби у нас були свіжі гравці, може ми щось і змінили б. А у нас, як ви знаєте, були хлопці з юніорського складу, які позавчора грали в Одесі проти «Чорноморця». Але найбільше шкода за другий гол. Дуже дешевий гол. От перший гол – інша справа – швидкісна атака, навіс, удар. А те, що сталося на останніх секундах просто в голову не лізе. Звичайний закид, а захисник не розрахував місце, куди м’яч впаде. Не знаю чим пояснити це». 

«Щодо Буська, який закривав правий фланг оборони, то в першому таймі не скажеш, що він не захисник. І проблема тут не в ньому. Так, Андрій трохи неправильно зіграв в кількох епізодах, але не в ньому одному проблема. Під кінець гри хлопці вже не могли зайвого кроку ступити. І причину я розумію – це не їхня фізична готовність, а штучне поле. Інакших думок у мене нема».

«Сподіваюся, що більше ми не гратимемо на штучному полі. У нас ще є виїзний поєдинок із «Шахтарем», але вони грають на траві. Та й взагалі, грати на штучному полі... Чесно кажучи, не уявляю, як «Зоря» собі раду дає»... – підсумував Роман Зуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: