Роман Зуб: "Виконали установку і зіграли дуже організовано"

08 березня 10:59
Переглядів: 81
Зуб

Після матчу молодіжних команд «Карпат» та «Дніпра» своїми думками поділився тренер львівських дублерів Роман Зуб.

«Насамперед треба сказати, що ми грали проти дуже хорошої команди. Саме тому мені дуже приємно, що наші футболісти повністю виконали установку і зіграли дуже організовано. Окрім дисципліни і самовіддачі була організація гри – це стало одразу помітно».

«У першу чергу я просив, щоб кожен футболіст переграв свого суперника на своїй позиції. Я просив виграти максимум єдиноборств, адже чим більше їх вдається виграти, тим більші шанси команди на загальну перемогу. Сьогодні ми грали проти трьох досвідчених виконавців – Бартуловіча, Федорчука та Шахова. Коли я був молодим, мені було дуже цікаво грати проти досвідченішого суперника. Так само і теперішній молоді – боротися проти тих, хто має клас і досвід набагато корисніше. Саме тому мені удвічі приємніше, що ми перемогли».

«Щодо нашого кадрового підсилення, то тим же Гуцуляку і Кравцю, які не пройшли горнило дублю і одразу перестрибнули до першої команди, надзвичайно корисно пограти на такому рівні. Тут вони зможуть набратися досвіду. Їм треба більше грати, тоді вони зможуть швидше прогресувати» – підсумував Роман Зуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: