Роман Зуб: "Я дуже задоволений сьогоднішнім спарингом"

09 липня 23:41
Переглядів: 439
Зуб

Старший тренер «Карпат» U-21 Роман Зуб поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від сьогоднішнього контрольного спарингу своїх підопічних з основним складом одного з найтитулованіших клубів Польщі «Гурніком» із Забже, в якому наша команда, нагадаємо, зазнала мінімальної поразки з рахунком 1:2.

«Незважаючи на поразку, я дуже задоволений сьогоднішнім поєдинком. І справа не лише в тому, що результат у контрольних спарингах немає великого значення. Я якраз вважаю, що в кожній грі, незалежно від її статуса, треба боротися за позитивний результат. Сьогодні ж ми поступилися і це трохи засмутило. Та головне, що ми зіграли дуже хороший матч проти серйозного суперника. Особливо мені сподобався перший тайм. Гравці «Гурніка» за віком значно старші за нашу молодь. Зрозуміло, що й досвід у них і у нас – не до порівняння. Але хлопці не знітилися, проявили характер і ні в чому не поступалися полякам, а в організації командних дій, я вважаю, ми мали перевагу.

Сподобалася мені й психологічна стійкість нашої команди. Ми пропустили швидкий гол, але це ніяк негативним чином не вплинуло на нашу гру. Та й відігралися ми досить швидко. Загалом, перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Окрім забитого гола, «Гурнік» мав ще один момент, коли їхній гравець влучив у поперечку. Але більше нічого по-справжньому небезпечного до перерви біля наших воріт не було. У нас гольових моментів, окрім гола, було два, але їх реалізувати ми не змогли. Десь забракло майстерності, а десь молодим хлопцям не вистачило холоднокровності, яка обов’язково з’явиться з досвідом. Що ж до другого тайму, то з нашої сторони він мені сподобався менше, ніж перший. І знову ж таки справа не в тому, що його ми програли. Головне, в нашій грі бракувало цілісності. В певній мірі до цього призвели заміни, частину з яких ми провели в перерві, а іншу частину – вже в ході другого тайму. Саме те, що десь наша гра трішечки розвалювалася, й призвело зрештою до поразки.

Але ще раз наголошу, що загалом і грою, і самовіддачею всіх без винятку футболістів я залишився задоволений. Особливо, коли врахувати, що спаринги ми граємо на фоні навантажень. От і вчора ми провели два заняття з чималим об’ємом виконаної роботи. Зрозуміло, що свіжості нам зараз бракує. Але на зборах так і повинно бути», – розповів Роман Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: