Роман Зуб: "Забракло трішки спокою і досвіду"

05 квітня 12:55
Переглядів: 94
зуб чижевський

«Зелено-білі» дублери могли привезти із Запоріжжя три очки, але в підсумку повертаються до Львова з нулем. П’ять голів, вилучення на 2-ій хвилині, непередбачувана кінцівка – таким був поєдинок між «Металургом» та «Карпатами». А після його закінчення тренер дублерів Роман Зуб поділився своїми враженнями. 

«Після вилучення Пластуна і забитого пенальті нам довелося перелаштуватися і можу сказати, що усе вийшло вдало, так як ми і хотіли. Чесно кажучи, я взагалі задоволений грою. Трохи зіпсували враження дві помилки в кінці матчу, що коштувало нам перемоги. На жаль, трішки забракло досвіду і спокою. Але саме через такі ігри ми і здобуваємо досвід». 

«Чи хотів я поговорити з суддею про вилучення Пластуна? Знаєте, я навіть не хотів до нього підходити. Як правило, на такі моменти я дуже емоційно реагую. А тут... Не розумію, що вони з футболом роблять? Де там був фол останньої надії? Хотілось би його коментар почути. Взагалі, дії арбітрів дуже важко обговорювати. Не те щоб помилки були, а взагалі незрозумілі дії. Нам вилучення на другій хвилині, а коли наших гравців рубали, то навіть жовтої не було...». 

«У цьому матчі я би взагалі нікого не змінював. Гуцуляка почали хапати корчі, тому довелося дати йому відпочити. Але ні до кого у цьому матчі претензій не було» – підсумував Роман Зуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: